Sisehaiguste kliinik

Regionaalhaigla sisehaiguste kliiniku koosseisu kuulub üheksa keskust ning päevaravi osakond:

gastroenteroloogia keskus
kardioloogiakeskus
kutsehaiguste ja töötervishoiu keskus
naha- ja suguhaiguste keskus
nefroloogiakeskus
neuroloogiakeskus
pulmonoloogiakeskus
reumatoloogiakeskus
üldsisehaiguste keskus
päevaravi osakond
Peame oluliseks koostööd Regionaalhaigla naaberkliinikute ja teiste raviasutustega. Meie õppe- ja teadustöö võimekus on märkimisväärne. 

Regionaalhaigla sisehaiguste kliiniku erialakeskustes töötab üle 600 töötaja. Sisehaiguste kliinik loodi Regionaalhaigla moodustamisel 2002. aastal. Kliiniku eelkäija oli endise Mustamäe haigla sisehaiguste kliinik. Sisehaiguste kliinikut on juhtinud dr Ruth Sepper, dr Arvo Mesikepp, dr Toivo Laks ja dr Merike Luman ning õendusjuhi ametit pidanud Mare Leppik, Nadežda Doronina ja Piret Mülner. Praegu on kliiniku juht dr Pille Mukk ja õendusjuht Reena Loit.

Pakume kõrgemat ravietappi nii plaanilist kui ka erakorralist ravi vajavatele patsientidele, osutades arstiabi sisehaiguste erialadel kogu Eesti elanikkonnale, samuti konsulteerime ja ravime patsiente väljastpoolt Eestit. Arendame rahvusvahelist koostööd välismaa haiglate ja ülikoolide kliinikutega.

Meie kollektiivis töötavad ülikoolide õppejõud ja teadurid. Pidevalt on meie juures erialasel väljaõppel ja praktikal residendid ja üliõpilased mitmest välismaisest ja kohalikust kõrgkoolist. Igal aastal tunnustame oma noori kolleege stipendiumitega. Pidevalt uuenev Mustamäe meditsiinilinnak on meie töötajatele loonud motiveeriva töökeskkonna.

Sisehaiguste kliinik

Eleri Raam

juhtivsekretäri ülesannetes

617 1213

Sisehaiguste kliinik

Reena Kivi

õendusjuht

617 2212

Patsiendid tunnustavad meid

Tänan südamest dr. Mart Eisenit ja kogu gastroenteroloogia osakonda väga professionaalse ja patsiendisõbraliku suhtumise eest!

Raeli Florea

VAATA KÕIKI TÄNUAVALDUSI

Erialade ABC

dermatoloogia_sm.pngendokrinoloogia_sm.pnggastroeneteroloogia.pngcardio.pngnefroloogia.pngoftalmoloogia.pngpulmonoloogia.pngortopeedia.pngsisehaigused_sm.pngtaastusravi.pngtootervishoid.pngunemeditsiin_sm.png