Rinnavähi äpp

Rinnavähi diagnoosiga patsientidele ja nende lähedastele on tasuta allalaadimiseks eesti- ja venekeelne Regionaalhaigla mobiilirakendus (äpp), mis toetab rinnavähki haigestunud inimest ja tema lähedasi uue elukorraldusega toimetulekul. 

Rakenduse sisu loomine on suurepärane näide Regionaalhaigla kõikide raviteekonna osapoolte tihedast koostööst. Ühise eesmärgi nimel koostati teaduspõhine materjal, mis on patsiendile digitaalne teejuht – abiks ja toeks kogu raviteekonna vältel, esmastest sümptomitest kuni 5aastase jälgimisperioodi lõpuni. Rakendust on lihtne kasutada, see on läbinisti tõenduspõhine ülevaatlik ja laiaulatuslik esmane infoallikas rinnavähi patsientidele ja ka nende lähedastele. Rakenduse peamine eelis on täpse info kättesaadavus just sel ajahetkel, kui see on patsiendile oluline. Meie soov on patsienti mitte üle koormata teabega, mis tema raviteekonda ei puuduta. Lisainfo saamiseks suunab äpp otse kasulikele numbritele, aadressidele ja veebilehtedele. Ootame võimalikult paljude kasutajate tagasisidet ja seda saavad patsiendi anda otse rakenduses. Vaid tagasiside põhjal saame teha täpseid edasisi valikuid sisu parendamisel ja teenuse arenduses.

Tasuta eesti- ja venekeelse rakenduse nimega Patient Journey saab alla laadida Google Plays või App Store’is. Alla laaditud rakenduses tuleb valida teenuseosutajaks Põhja-Eesti Regionaalhaigla ning raviteekonnaks rinnavähk.

Rinnavähi raviteekonna mobiilirakendus tagab patsiendile ja tema lähedastele tõenduspõhise ja täpse info ravi etappide kohta just õigel ajal. Interaktiivne ajajoon ja seadistatavad meeldetuletused abistavad Teid ravi ajal. 

Rinnavahiapp.jpg

1. Otsi Patient Journey rakendus App Store/Google Play kaudu või skaneeri QR-kood 2. Laadi rakendus oma seadmesse 3. Ava rakendus ja nõustu meeldetuletuste saamisega 4. Otsi teenuseosutajate seast Põhja-Eesti Regionaalhaigla 5. Vali raviteekond Rinnavähk ja vajuta Start