Neuroloogiaosakond

Neuroloogiaosakonnas on 34 ravivoodit. Statsionaarsel ravil on üldjuhul erakorralist või suhteliselt kiiret abi vajavad haiged, kellest üle poole moodustavad insulti haigestunud. 

Neuroloogiaosakond

617 1981

Neuroloogiaosakond

Kaili Onton

sekretär

617 1967

Neuroloogiaosakond

Natalja Zabotina

õendusjuht

617 1980

Patsiendid tunnustavad meid

Läksin oma murega EMO-sse ja mind aitas dr Silja Kullamaa, kes erinevalt mu perearstist nägi tõsist probleemi ja võttis mu haiglasse. Haiglas tegeles minuga Ragne Ole ja samuti väga tähelepanelik ja usaldusväärne arst. Alati naerunäoga ja positiivselt meelestatud. Kogu neuroloogia personal jättis tohutu hea mulje ja väga suured tänud veelkord dr. Silja Kullamaa, Ragne Ole ja kogu neuroloogia osakonnale, õdedele ja füsioterapeudile. Jätkugu teil ikka jõudu, tervist ja head tahet patsientide jaoks.

Marika

Viibisin haiglas uuringutel, väga toreda ja sõbraliku kollektiiviga osakonnas. Tundus, et inimesed tegid oma tööd rõõmuga. Sooviksin tänada oma raviarste: Silja Kullamaad ja Ande Lindmäed. Väga heade soovituste eest füsioterapeudi Marika Dodjaki ja uuringu arsti Merike Porosaart. Lahkusin haiglast positiivsete emotsioonidega. Soovin teie kollektiivile põnevaid väljakutseid. Tänusoovidega Kaja

Kaja

Tänan kõiki PERHi töötajaid, kes aitasid minu isal insuldist üle saada ning kelle abil õnnestus isal jagu saada ka tekkinud kõnehäirest. Tänan kogu südamest kõiki neuroloogiaosakonna õdesid, abipersonali, arste ja logopeede! Suur tänu!

Irene

VAATA KÕIKI TÄNUAVALDUSI