Y-korpus

Alates 6. märtsist on avatud Regionaalhaigla uus Y-korpus, kus asuvad onkoloogia – ja hematoloogiakliiniku päevaravi ja palatiosakond ning hematoloogiakeskuse palatiosakond.
Keemiaravi päevaravi osakonna leiate esimeselt korruselt ja statsionaarse ehk palatiosakonna kolmandalt korruselt.
Hematoloogia palatiosakond on teisel korrusel.
Kuna uus Y-korpus on alles avatud, vabandame võimalike ebamugavuste pärast! Kui teil on täpsustavaid küsimusi, võtke palun ühendust Regionaalhaigla infotelefonil 6171300.

I kiiritusravi osakond

I kiiritusravi osakond

Kaia Neps

sekretär

617 2234

Kätlin Tiigi

Kätlin Tiigi

juhataja

617 1186

Merilyn Kelder

Merilyn Kelder

õendusjuht

617 2236

Patsiendid tunnustavad meid

Vähk - diagnoos, mis tõmbab ka tugevaimad isiksused põliti, jättes alles vaid hirmud, teadmatuse ja riismed elatud ajast. Diagnoosiga algab uus ajastu, kõik eelnev elukogemus enam ei loe. Ja siis tuleb tulla haiglasse. Võiks ju arvata, et kuna vähipatsiente on palju ja haiglas olevad töötajad võtavad sind, nagu ühte konveieril liikuvat mutrikest, siis minu kogemus I kiiritusravi osakonnast ütleb hoopis miskit muud. Selles osakonnas töötavad ainult über inimesed - sõbralikud, kannatlikud, alati naeratavad ja vajadusel lohutavad, toetavad, kannatlikult taas ja taas selgitades inimesele tema hetkeolukorda, rahustades ja igal ajahetkel olemas olles. Imetlusväärne! Aitäh teile, kes te pühendumusega hooldate ja aitate meid, patsiente, läbida raske ravi kadalippu, jättes meile alles võimaluse olla inimene kõikides oma variatsioonides. Kergeid patsiente soovides, Aivar Saaremaalt ja jänes Kelly Hiiumaalt

Kelly

VAATA KÕIKI TÄNUAVALDUSI