Intensiivravi keskus

Anestesioloogiakliiniku intensiivravi keskuse koosseisu kuuluvad I, II ja III intensiivravi osakond Mustamäel (J. Sütiste tee 19). Intensiivravi keskuses töötab patsientide heaks ligi 200 inimest. Keskuses ravime haigusest või traumast tingitud raskes üldseisundis patsiente.

Intensiivravi vajadus tekib ühe või mitme organsüsteemi puudulikkuse tagajärjel, mis vajab aktiivset uuringut ning jälgimist, intensiivset ravi ja hooldust.

Intensiivravi keskuses anname abi raskes seisundis haigetele pideva jälgimise ja organsüsteeme toetavate ravimeetodite abil. Patsientide intensiivravi aluseks on suur ravipersonali hulk ühe patsiendi kohta. 

Oleme aktiivsed lektorid ja praktikantide juhendajad ning sisekoolituste korraldajad. Uute õendustöötajate meeskonda „sulandamiseks“ rakendame neljakuulist kohanemisaega. Keskuse eesmärk on pakkuda kõrgekvaliteedilist intensiivravi ja olla kursis uusimate erialasuundumustega.

Intensiivravi keskus

Marju Mitt

sekretär

617 1384

Piret Kleemann

Piret Kleemann

õendusjuht

617 2794

2019. aastal sai aasta meeskonna tiitli e-intensiivravi meeskond, kes on järjekindlalt panustanud paberivaba ja innovaatilise e-intensiivravi projekti arengusse. Regionaalhaigla võtab esimese haiglana Eestis kasutusele e-intensiivravi süsteemi, mis jätab arstidele ja õdedel rohkem aega patsientidega tegeleda.