Koolitused

Regionaalhaigla koolituskeskus on üks suurimaid täiskasvanute täienduskoolitusi korraldavaid üksusi Eestis. Korraldame üle 500 koolituse aastas, kus osaleb üle 12 000 õppija, kellest arvestatav osa on väljastpoolt Regionaalhaiglat. 

Koolituste oluline eesmärk on parandada koostööd partneritega üle Eesti patsientidele parima ravi võimaldamiseks enne haiglasse jõudmist, haiglas olles ja pärast haiglaravi. Lisaks koolitustele korraldame perearstidele õhtuseminare ning koostöös patsiendinõukojaga Patsiendikooli

Meie juures saab õppida individuaalselt ja rühmas ning tellida koolitusi oma organisatsioonile. Pakume Regionaalhaiglas koolitusi arstidele, õendus- ja hoolduspersonalile ning kõikidele teistele huvilistele üle Eesti järgmistes õppekavarühmades: 

  • meditsiin; 
  • meditsiiniline teenindamine; 
  • meditsiinilise diagnostika ja ravi meetodid; 
  • teraapia ja taastusravi; 
  • tervis; 
  • õendus. 

Kõikide meie koolitustega on võimalik tutvuda koolituskalendris

Meie spetsialistidelt on võimalik tellida Teie organisatsioonile sobiva sisu ja mahuga koolitus. Koht ja tingimused lepitakse tellija ja Regionaalhaigla koolituskeskuse vahel kokku läbirääkimiste käigus. Kui Teil on soov tellida koolitust, siis kirjutage selleks koolitus@regionaalhaigla.ee.

Pakume võimalust tulla praktilisele väljaõppele Regionaalhaigla osakondadesse. Meie professionaalsed juhendajad ning kasutusel olev tipptehnoloogia võimaldavad korraldada parimat väljaõpet saamaks ülevaadet kaasaegsetest ravimeetoditest ja meditsiiniseadmetest.

Soovite tulla töövarjuks? Regionaalhaiglas käib aastas ligikaudu 90 töövarju. Töövarjuks olemine annab hea võimaluse tutvuda lähemalt oma ala professionaaliga tema igapäevatöö keskel.  

Regionaalhaigla konverentsid on aastate jooksul võitnud kuulajate poolehoiu. Igal aastal korraldame koostöös heade partneritega haigla sügiskonverentsi, psühhiaatriakliiniku konverentsi, sisehaiguste kliiniku konverentsi ja interdistsiplinaarse seminari. Püüame alati leida aktuaalseid ja huvitavaid erialaseid teemasid, millele konverents pühendada.