Parkimine

Peasissekäiguga samal tasandil asuv majaesine parkla erivajadustega inimestele on avatud.

Regionaalhaiglasse pääseb autoga Tervise tänavalt või Retke teelt mööda Lastehaigla esist tänavat. Liiklus Regionaalhaigla ees on ühesuunaline. Haigla territooriumilt väljasõit on vaid J. Sütiste teele.

Mustamäe meditsiinilinnaku territooriumil on parkimine tasuline kõikidel nädalapäevadel ööpäev läbi. Jälgige parklates asuvaid infotahvleid.

 • Parkla erivajadustega inimeste tarbeks asub peasissekäiguga samal tasandil ja on puudega inimese sõiduki parkimiskaardiga tasuta.
 • Lisaks on hoone peasissepääsu ees peatumiskohad patsientide sõidukist väljumiseks ja peale võtmiseks.
 • Erakorralise meditsiini vastuvõtu esises tõkkepuuga parklas on parkimine tasuta ainult vastuvõtule pöördujale. Palume jälgida infotahvleid parklates kehtiva parkimiskorralduse osas. 
 • Aadressil Retke tee 32 asuvas Regionaalhaigla parkimismajas on parkimiskohad nii patsientidele kui ka Regionaalhaigla töötajatele. 

Parkimine


Parkimise eest tasumine

Parkimise eest on võimalik tasuda nii mobiiltelefoniga kui makseautomaadis.

E–P ööpäevaringselt 1,50€/h (0,5€ iga alustatud 20min) ja 5€/12h.

M-parkimine (mobiilne parkimine) parkimistsoon PERH (Tallinn, J. Sütiste tee 19 / Retke tee 32)

parkimine_03.2021.jpg
Mobiilne parkimine SMS-sõnumiga:
Parkimiseks vajalikud numbrid:
1902 - SMS-i saatmine parkimise alustamiseks
1903 - helistamine parkimise lõpetamiseks

Parkimise alustamine

SMS-sõnumisse tuleb kirjutada auto registreerimisnumber (tühik) parkimistsooni nimi ning saata sõnum numbrile 1902. Näiteks, kui soovite auto numbriga 123ABC parkida Regionaalhaigla parklasse, siis saatke numbrile 1902 järgmine sõnum: 123ABC PERH
Mobiilset parkimist on võimalik kasutada ka PARGI.EE mobiilirakendusega.

Patsientidele on Retke tee 32 asuvas parkimismajas parkimiseks eraldi märgistatud alad 1. ja -1. korrusel, kus kehtib tasuline hinnakiri – M-parkimisel parkimistsoon „PERH“ E–P ööpäev läbi 1.50€/h (0,5€ iga alustatud 20 min) ja 5€/12h. Kohapeal on makseautomaat, kus saab parkimise eest tasuda nii sularahas kui ka pangakaardiga.

parkimismaja_regionaalhaigla.jpg

Vabade parkimiskohtade arvud on märgitud 1. korruse sissesõidu juures – nii maja fassaadil kui kohe majja sisse sõites. Eraldi on märgitud vabad parkimiskohad haiglat külastavatele patsientidele ja personalile. 

 

NB!
Mobiilse parkimise teenust saab kasutada ainult Eesti sideoperaatorite klient. Ühekorraga saab ühelt mobiiltelefoni numbrilt teha vaid ühe aktiivse parkimise. Palun ärge lahkuge enne sõiduki juurest, kui olete saanud kinnituse, et parkimine on aktiveerunud. Parkimistasule lisandub mobiilioperaatori poolt kehtestatud teenustasu (Telial on see täna iga parkimise eest 0,32€). Küsimuste ja probleemide korral saab helistada ÜHISTEENUSED AS numbrile 651 1515.
Täiendav info kodulehel www.parkimine.ee 


Parkimine erakorralise meditsiini osakonna (EMO) juures 
Sissepääs EMOsse

EMO juures korraldab parkimist Regionaalhaigla. Küsimuste ja probleemide korral saab helistada numbrile 5300 4792.

 • EMO parklasse pääseb Lastehaigla poolsest küljest.
 • ​Autoga tulijatel tuleb Tervise või Retke teelt haiglahoonele lähenedes pöörata sisse Lastehaigla ja Regionaalhaigla vaheliselt teelt ning keerata valgusreklaami juurest X-korpuse EMO sissepääsu juures asuvasse parklasse. 
 • Parklas on 22 kohta, pluss 5 invaparkimiskohta. 
 • Erakorralise meditsiini keskuse esises tõkkepuuga parklas on parkimine tasuta AINULT keskusesse pöördujale. 
 • Keskusesse saabudes ning end arsti vastuvõtule registreerides tuleb esitada tõkkepuu seadmest saadud parkimispilet registratuuri klienditeenindajale, kes selle vastavalt märgistab. 
 • EMO tõkkepuuga parklas on võimalik viibida 15 minutit tasuta. Selle aja jooksul on võimalik nt patsiendi lähedasel või taksol, kas tuua kohale erakorralise meditsiini keskuse patsient või tulla talle järele. Sel juhul parkimispiletit eraldi märgistama või registreerima ei pea.
 • Kõigile teistele, kes soovivad just erakorralise meditsiini keskuse parklas parkida, maksab iga algav tund parkimist 4 eurot. Enne parkimise lõpetamist tuleb sisestada pilet erakorralise meditsiini keskuse fuajees asuvasse makseautomaati ja tasuda parkimise eest vastavalt automaadi ekraanil kuvatavale näidule.
  Parkimise eest saab tasuda nii maksekaardiga kui sularahas. Automaat tagastab vajadusel vahetusraha.

 

 

Parkimine Regionaalhaigla psühhiaatriapolikliiniku juures (Paldiski mnt 52)

Parkimine on tasuline kõikidel nädalapäevadel ööpäev läbi. Jälgige parklates asuvaid infotahvleid.
Regionaalhaigla psühhiaatriakliiniku külalisel on isiklikku sõiduvahendit võimalik parkida tsoonis RH1. ​

M-parkimisel parkimistsoon “RH1” E-P ööpäevaringselt 0,50€ iga alustatud 30 min ja 4,5€/24h.
Parkimistasu suurus parklates on:
- 0,50 eurot / 30 minutit;
- 4,50 eurot / 24 tundi;
- 18 eurot / 1 nädal;
- 23 eurot / 2 nädalat;
- 40 eurot / 1 kuu.

Mobiilne parkimine SMS-sõnumiga:
Parkimiseks vajalikud numbrid:
1902 - SMS-i saatmine parkimise alustamiseks
1903 - helistamine parkimise lõpetamiseks

Parkimise alustamine
SMS-sõnumisse tuleb kirjutada auto registreerimisnumber (tühik) parkimistsooni nimi ning saata sõnum numbrile 1902. Näiteks, kui soovite auto numbriga 123ABC parkida Regionaalhaigla Psühhiaatriakliiniku parklasse, siis saatke numbrile 1902 järgmine sõnum: 123ABC RH1
Mobiilset parkimist on võimalik kasutada ka PARGI.EE mobiilirakendusega.

NB!
Mobiilse parkimise teenust saab kasutada ainult Eesti sideoperaatorite klient. Ühekorraga saab ühelt mobiiltelefoni numbrilt teha vaid ühe aktiivse parkimise. Palun ärge lahkuge enne sõiduki juurest, kui olete saanud kinnituse, et parkimine on aktiveerunud. Parkimistasule lisandub mobiilioperaatori poolt kehtestatud teenustasu (Telial on see täna iga parkimise eest 0,32€). Küsimuste ja probleemide korral saab helistada ÜHISTEENUSED AS numbrile 651 1515.
Täiendav info kodulehel www.parkimine.ee 

Invakohtadel parkimine on erivajadustega inimeste tarbeks tasuta, kohad asuvad hoone läheduses ja kehtivad koos puudega inimese sõiduki parkimiskaardiga.

 

Parkimisega seotud küsimustega palume pöörduda: parkimine@regionaalhaigla.ee