Ülisuur
Suur
Keskmine (tavaline)

Parkimine

Seoses hankega parkimisteenuse koostööpartneri leidmiseks on parkimistingimused Regionaalhaigla territooriumil muutumas. Palume jälgida infotahvleid parklates kehtiva parkimiskorralduse osas. Vabandame, kui üleminekuperiood tekitab segadust. 

Mustamäe korpus

Regionaalhaigla patsiendid ja nende lähedased saavad Mustamäe korpuse juures parkida kahetasandilises parklas, mis avati septembris 2017. Uues parklas on kokku 89 uut parkimiskohta, lisaks on jätkuvalt klientide kasutuses senine kliendiparkla hoone küljel, kus on 124 parkimiskohta. Invaparklas, mis asub samal tasandil peasissekäiguga, on erivajadustega inimeste tarbeks parkimiskohti kokku 18, sh üks parkimiskoht invataksole. Lisaks on hoone peasissepääsu ees kolm peatumiskohta patsientide sõidukist väljumiseks. Invaparkla on puudega inimese sõiduki parkimiskaardiga parkivatele patsientidele tasuta.

 

Regionaalhaigla ligipääsu skeem

 
Erakorralise meditsiini osakond (EMO) Mustamäel

EMO parklasse pääseb Lastehaigla poolsest küljest.

Autoga tulijatel tuleb Tervise või Retke teelt haiglahoonele lähenedes pöörata sisse Lastehaigla ja Regionaalhaigla vaheliselt teelt ning keerata valgusreklaami juurest X-korpuse parklasse. 

Parklas on 21 kohta, pluss 5 invaparkimiskohta. 

Erakorralise meditsiini keskuse esises tõkkepuuga parklas on AINULT keskusesse pöördujatele parkimine tasuta. 

Keskusesse saabudes ning end arsti vastuvõtule registreerides tuleb esitada tõkkepuu seadmest saadud parkimispilet registratuuri klienditeenindajale, kes selle vastavalt märgistab. 

Keskusest lahkudes tuleb parkimispilet sisestada keskuse fuajees asuvasse makseautomaati. Makseautomaat näitab klienditeenindaja töödeldud piletitele hinda „0 eurot“.

EMO tõkkepuuga parklas on võimalik viibida 15 minutit tasuta. Selle aja jooksul on võimalik nt patsiendi lähedasel või taksol kas tuua kohale erakorralise meditsiini keskuse patsient või tulla talle järele. Sel juhul parkimispiletit eraldi märgistama või registreerima ei pea.

Kõigile teistele, kes soovivad just erakorralise meditsiini keskuse parklas parkida, maksab iga algav tund parkimist 4 eurot. Enne parkimise lõpetamist tuleb sisestada pilet erakorralise meditsiini keskuse fuajees asuvasse makseautomaati ja tasuda parkimise eest vastavalt automaadi ekraanil kuvatavale näidule. Parkimise eest saab tasuda ainult sularahas, automaat tagastab vajadusel vahetusraha.

Teiste Regionaalhaigla korpuste juures on parkimine hetkel tasuta ning see toimub vastavalt konkreetses parklas kehtivale liikluskorraldusele.