Kaitsemaski kandmine on haiglaruumides kohustuslik.

Regionaalhaiglas kehtib patsientide külastuskeeld.

Kui Teil on viirusinfektsiooninähud, teadaolev kontakt COVID-19 haigega või olete viimase 14 päeva jooksul reisinud kõrge riskiga välisriiki (vaata siit), siis palume teiste patsientide ja haiglatöötajate nakkusohutuse tagamiseks vastuvõtule mitte tulla. Vastuvõtuaega saate muuta helistades 617 1049 või kirjutades registratuur@regionaalhaigla.ee.

ennetus


 

 

 

 

 

 

 

 

Analüüside andmine

Regionaalhaigla laboris tehakse kvaliteetseid laboriuuringuid haiguste ennetamiseks, avastamiseks ja ravi jälgimiseks. Uuringuid tehakse nii arsti saatekirja alusel kui ka tasulisena. Labor on varustatud nüüdisaegse aparatuuriga ja seal töötab kvalifitseeritud personal. Enamik uuringuid teostatakse samal päeval.

 

Vereproovi andmine

Patsiendid saavad vereproove anda Mustamäe korpuses I korrusel polikliiniku vereandmise kabinetis C1070. Järjekorranumbri saab patsient registratuurist nr 9. Vereproove võtavad suure kogemusega professionaalsed õed.

Vereandmise kabineti lahtiolekuajad

Kabinet on avatud E–N kell 7.30–17.00 ja R 7.30–16.00.

Tasulised patsiendid saavad verd anda E–R 8.30–15.00.

Enne vereproovi andmist on soovitatav olla söömata ja joomata.

Vereandmise kabineti õe või klienditeenindajaga tuleb kokku leppida, kuidas soovite vastuse kätte saada. Võimalused on järgmised:

  • Tulete ise vastusele järele vereandmise kabinetti.
  • Saate oma e-posti aadressile krüpteeritud vastuse. Sel juhul tuleb Teil õele öelda oma isikukoodi ja e-posti aadressi, Teil peab olema kehtiv ID-kaart ja selle haldustarkvara ning peaksite oskama vastust dekrüpteerida.
  • Saate vastuse tähitud kirjaga.

 

Vereandmise kabineti lahtiolekuajad
E–N 7.30–17.00 ja R 7.30–16.00.
Tasuliste patsientide vastuvõtt E–R 8.30–15.00

Uriini, väljaheite jt kodus võetud proovide andmine

Proovinõud ja paberkandjal proovivõtujuhised saab registratuur nr 9 operaatorilt või uuringu tellijalt. Elektroonilised proovivõtujuhised leiate SIIT.

Uriini, väljaheite ja teisi kodus võetud proove saate anda registratuur nr 9 operaatorile, informeerides teda proovivõtu kellaajast. Operaatoril on õigus keelduda aegunud proovimaterjalide vastuvõtmisest. Vajaduse korral antakse patsiendile uued proovinõud ning proovimaterjali saab uuesti nõuetekohaselt tuua, et tagada usaldusväärsed tulemused.

 

Tasulised uuringud

Meie laboris on võimalik teha ka tasulisi uuringuid ilma arsti saatekirjata. Selleks tulge palun registratuuri nr 9 ja andke klienditeenindajale teada, milliseid uuringuid soovite teha. Vajaduse korral saab tellida kaebustele vastavaid uuringupakette. Teile väljastakse ettemaksuarve, mille saate tasuda sularahas või pangakaardiga. Pärast arve tasumist kutsutakse Teid järjekorranumbri alusel vereandmise kabinetti ja õde võtab Teilt tellitud vereproovid.

Laboriarsti konsultatsioonile on vajalik eelnevalt registreerida telefonil 617 2021. Vastuvõtud toimuvad T ja K 15–17.