Uudised

pilt_424.jpg

Kliinilise sekretäri täiendõppe läbis piloodina Regionaalhaigla grupp

10. juunil lõpetasid Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis esmakordselt läbiviidud kliinilise sekretäri täiendõppe, mille eesmärk oli anda teadmised ja oskused tervishoiuvaldkonnas sekretärina töötamiseks, 19 Regionaalhaigla töötajat. Kliinilise sekretäri täiendõppe läbisid koostöös kõrgkooliga kokku pandud grupis 19 Regionaalhaiglas juba töötavat sekretäri ja assistenti. Õpe sai alguse veebruaris, toimus iganädalaselt neljapäeva õhtuti, ja lõppes maikuu lõpus.

11.06.2019
Erakorralise meditsiini päev Regionaalhaiglas

Regionaalhaigla meedikud õpetavad täna erakorralise meditsiini päeval esmaabivõtteid

Regionaalhaigla erakorralise meditsiini spetsialistid tutvustavad täna 27. mail erakorralise meditsiini päeva puhul kl 10-14 Regionaalhaigla fuajees oma tööd, õpetavad esmaabivõtteid ning ära tundma erakorralisi seisundeid, et abivajaja oskaks abi saamiseks pöörduda õigesse kohta, saamaks õiget abi õiges kohas õigel ajal. Päeva eesmärgiks on selgitada inimestele erakorralise meditsiiniabi olemust ning jagada oskusi tegutsemaks kiiret sekkumist vajavates olukordades, Eestis ja mitmel pool mujal Euroopas korraldatakse erakorralist meditsiini tutvustavaid üritusi.

27.05.2019
Joint Commission koolitus

Regionaalhaigla soovib saavutada rahvusvaheliselt tunnustatud taset kvaliteedis

Esimese haiglana Eestis viis Regionaalhaigla koostöös Joint Commission International (JCI) konsultantidega läbi auditi haigla akrediteerimisvalmiduse kohta. Regionaalhaigla eesmärgiks on edendada kvaliteedijuhtimise võimekust, keskendudes eelkõige patsiendi heaolu, ohutuse ja ravikvaliteedi tõstmisele. Regionaalhaigla pikaajaliseks eesmärgiks on saavutada vastavus JCI rahvusvahelistele kvaliteedinõuetele.

22.05.2019

Pages

Subscribe to