Silberauto AS pikendas Regionaalhaiglaga kiirabiauto kasutuslepingut

Aprillikuus andis Silberauto AS Regionaalhaiglale kuueks kuuks tasuta kasutamiseks kaasaegse varustusega kiirabiauto, mis tõestas end niivõrd hea töövahendina, et kasutuslepingut pikendati veel poole aasta võrra. Regionaalhaigla kiirabikeskuse kasutusse antud sõiduk, millega transporditakse Covid-haigusega patsiente nii Regionaalhaiglasse kui Tallinna Lastehaiglasse, erineb tavalisest kiirabiautost eeskätt seetõttu, et autojuhi kabiin on ülejäänud sõidukist eraldatud. See muudab Covid-patsientide transpordi turvalisemaks ja mugavamaks.

23.10.2020

Ilmunud on Regionaalhaigla ajakirja sügisnumber

Sügisnumbri avaloos portreteerime dr Arkadi Popovi, sõna saavad nii Regionaalhaigla kolleegid kui ka lähemad sõbrad, kes teda tabavalt iseloomustavad. Loost jääb kõlama drmPopovi sügav veendumus, et kollegiaalsus on kõige alus – kui Arkadi oma nakatava naeruga tuppa astub, lööb see särama, tal on haruldane oskus headuse ja äärmise avatusega sihile jõuda. Aga välja koorub ka nii mõndagi huvitavat ja üllatavat. Uudiseid jagub kõigist meie suurimatest keskustest – vähiravi, südameravi, psühhiaatria ja trauma valdkondadest.

28.09.2020

Pages