Ülisuur
Suur
Keskmine (tavaline)

Uudised

24131732_1760534020917132_4341131927031949733_o.jpg

Dr Ülle Siimann-Häelme pälvis Adda ja Leonhard Mardna allfondi stipendiumi

29. novembril andis Eesti Rahvuskultuuri Fondi Adda ja Leonhard Mardna allfond üle stipendiumi Põhja-Eesti regionaalhaigla kardioloogile dr Ülle Siimann-Häelmele, tunnustamaks tema pikaajalist ja silmapaistvat tegevust sisemeditsiini vallas. Dr Siimann-Häelme on töötanud regionaalhaigla kardioloogiakeskuses juba alates 2004. aastast ning on nii patsientide kui ka kolleegide poolt väga hinnatud spetsialist.

30.11.2017
Kursusel osalejad

Peep Talving tõi Eestisse rahvusvahelise traumakirurgia ja -anesteesia koolituse

Põhja-Eesti regionaalhaigla erakorralise kirurgia keskuse juhataja ning Tartu ülikooli kirurgiliste haiguste professor Peep Talving tõi regionaalhaiglate ja Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste traumakoolituse meeskonnaga esmakordselt Eestisse ühendatud traumakirurgia- ja traumaanestesioloogia koolituse Definitive Surgical Trauma Care & Definitive Anesthetic Trauma Care (DSTC® & DATC®). Kursus õpetas Eesti kirurgidele ja anestesioloogidele nii teoreetilist kui ka praktilist meeskondlikku traumakäsitlust.

24.11.2017
PERHoendusjuhid

Õendusteaduse tippkonverents keskendub patsiendikesksele ühtlustatud õenduskeelele

8.-9. novembril toimub Tallinnas rahvusvaheline õendusalane konverents, mis keskendub teemale, kuidas standarditud õenduskeel aitab terviseseisundit kirjeldada ja mõista patsiendi, tema lähedaste, õdede ja arstide jaoks parimal viisil.  Konverents toimub Eesti Rahvusraamatukogus Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli ning Põhja-Eesti Regionaalhaigla koostöös. Konverentsile koguneb koguneb üle 300 osaleja viiest riigist.

07.11.2017
Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Regionaalhaigla ja Lastehaigla planeerivad ühist parkimismaja

Põhja-Eesti Regionaalhaigla ja Tallinna Lastehaigla allkirjastasid ühiste kavatsuste protokolli parkimismaja ehitamiseks. Parkimismaja hange on kavas kuulutada välja veel käesoleval aastal. Parkimismaja plaanitakse rajada Lastehaigla kinnistule aadressiga Tervise tn 28a. Kinnistule on kavandatud 681-kohaline kuue maapealse korruse ja ühe maa-aluse korrusega parkimismaja koos selle katusel asuva helikopteri maandumisplatsiga.

06.11.2017

Pages

Subscribe to