Neurokirurgia osakond

Egeli Keldo-Toome

õendusjuht

617 1930

Patsiendid tunnustavad meid

Minu isa oli II neurokirurgia osakonnas operatsioonil. Soovin tänada kogu kollektiivi nende tehtud töö eest. Personal on sõbralik ja abivalmis. Eriti suured tänud õendusjuhile, kes aitas igal võimalusel nõu ja jõuga. Tänan teid kõiki! Tänulik tütar

Anni

Igapäevase tööna oskan hinnata inimeste ja protsesside juhtimist. PERH neurokirurgia 2 osakond on suurepäraselt juhitud detailideni välja. Osakonna töötajad on suurepäraselt motiveeritud ja üldjuhul teevad patsientide jaoks rohkem, kui neilt nõutakse.

Toomas

Tänan dr Rein Viilut, tänan kõiki neurokirurgia osakonna õdesid ja hooldajaid. Olete suurepärased inimesed. Soovin Teile jõudu ja jaksu sellel tänuväärsel tööl. Aitäh kõige eest!

Rein Jürgenson

Tere! Tahan väga TÄNADA neurokirurgia osakonda! Viibisin mõned päevad seal ja suhtlus ning hoolitsus oli nii tore, armas ja väga tasemel. Ma olen nii meeldivalt üllatunud ja väga tänulik kogu personalile! Teil on seal nii puhas! (Uskuge, see on mainimist väärt!) Ma küll loodan, et niipea tagasi tulema ei pea, aga samas... tuleksin hea meelega! SUUR AITÄH minu arstile, õdedele nii öösel kui päeval! (Nimede peale mul mälu pole) Veelkord - SUUR-SUUR AITÄH JA SUUR KUMMARDUS TEILE!!!! Ilusat saabuvat suve

Merlyn Nõmmik

Tere! Selliseid õdesid, hooldajaid ja arste leidub vähe nagu on seal osakonnas. Tõesti, hämmastav millise rõõmsa meelega nad sinusse suhtuvad, kui abivalmid ja rõõmsad nad on. Kuidas neil on nägu alati naerul ja aitavad sind pisiasjadega ning pakuvad välja lahendusi, kuidas sinul parem oleks. Kuidas nad igal hetkel tulevad ja aitavad. Kuidas hommikul kell 6, kui kraadimine on siis ei pane täistulesid põlema vaid tulevad vaikselt ja teevad oma tööd ära, nii et haige saab edasi magada. No ülim. Lisaks enne operatsiooni ei tohi juua, kuna mul oli alles lõunaajal, siis oli janu suur, pakuti välja et võin suud loputada. No ülim! Või siis selili sain hambaid pesta neerukausiga. Jällegi pisiasjad aga minu kui haige jaoks nii olulised ja suured ja head. Aitäh, et teete oma tööd just nii hästi ja nii südamega nagu teete ning loodan, et jõuate edaspidi täpselt sama südamlikud olla! Edu teile ja tänan teid väga, et muutsite minu sealviibimise võimalikult meeldivaks ja kuigi saabusin valudes siis lahkusin naeratus näol :)

Regiina

Tahan tänada kogu osakonda ja dr A. Laksi, kes on väga sõbrali ja seletab kõik ära väga selgelt ja arusaadavalt. Ja muidugi neorokirurgia osakonna meeskonda ka, kes olid väga abivalmis ja sõbralikud! Jõudu ja jaksu teile.

Evelyn Kallaste

Soovin tunnustada oma raviarsti dr Allan Avi, tänan kõiki neurokirurgia osakonna õdesid ja hooldajaid. Aitäh kõige eest!

Viivica

Sügav kummardus kogu neurokirurgia osakonna meeskonnale tänuväärse töö eest. Eriline tänu dr. Kennet Kõivule, füsioterapeut Tatjana Petersonile, õde Siret Pukkile ja õde Anett Kikasele.

Suule

Tahan tänu avaldada dr Martin Kebale, kes igapäevaselt helistas ise ja andis mu raskes seisundis abikaasa tervisliku seisundi kohta infot. Praegu on mu vanemad, ema Pärnu haiglas ja isa Haapsalu haiglas ning sealt on väga raske infot kätte saada. Seda enam hindan dr Martin Keba poolt kulutatud aega minu informeerimiseks. Palju tänu ja palju tervist, dr. Martin Keba!

Tiiu

Soovin tänada dr Laksi ja kogu meeskonda, kes mind opereerisid! Soovin teile jõudu ja jaksu. Ja ka neorokirurgia osakonna meeskonda, kes olid ka väga sõbralikud ja abivalmis.

Evelyn Kallaste

Mina ja minu perekond tänavad südamest doktor Alar Laks, Kennet Kõiv ja Martin Keba minu elu päästmise eest 11.08.2022. Samuti tänan kõiki arste ja õdesid kes sellel ööl ja järgnevatel päevadel mind intensiivravi osakonnas ja neurokirurgia osakonnas ravisid. Kogu personal oli hooliv ja väga kõrgel tasemel. Täna kõnnin ringi ja taastun ning loodan oma lemmikspordiala jalgrattaspordiga tegelda ka peale taastumist. Ilma teieta ei oleks see võimalik.

Rain Tulp

VAATA KÕIKI TÄNUAVALDUSI