Pea- ja kaelakirurgia osakond

Patsiendid tunnustavad meid

Tänan südamest dr Enn Tuulikut ja dr Indrek Mikomäge ning tema opirühma professionaalse ja perspektiivitundega tehtud operatsiooni eest! Samuti suurim tänu teile hoolivuse ja selgituste eest taastumisperioodil. Taastumisperioodi edukuse eest tahan tänada logopeede Tiina Suve ja Veronika Raudsalu ning sidumisõde Jelenat, samuti 11. korruse õdesid ja sanitare väga südamliku ja meeldiva suhtumise ja hoolivuse eest. Teie professionaalne ja patsiendikeskne töö võimaldas mul sujuvalt oma igapäevategevuste juurde tagasi pöörduda. Jõudu, tervist ja vastupidavust Teie äärmiselt tänuväärses tegevuses! Mõnusaid jõulupühi ja optimistlikku aastavahetust! Lugupidamise ja parimate soovidega

Toomas Haldma

Tahan tänada doktor Mart Roosimaad ja tema assisdenti minu haigusele kiire reageerimise eest ning doktor Indrek Mikomägi. Vaatamata pingelisele ajagraafikule leidis võimaluse mind ravile võtta, kuna see "sarviline" ei kannata oodata. Aitäh Teile!

Taimi

Suur tänu kõrva-, nina-, kurguhaiguste arstile dr Millerile ja õendusjuhile Koortile väga asjaliku ja hooliva suhtumise eest. Usun, et sellel kevadel kuulen linnulaulu paremini.

Vello Pettai

VAATA KÕIKI TÄNUAVALDUSI