Regionaalhaigla Patsiendikool

patsiendikool.png

Patsiendikool on Regionaalhaigla ja Regionaalhaigla Patsiendinõukoja koostöös loodud ja pidevalt uuenev õppe- ja infokeskkond patsientidele, millega soovime rohkem kaasata patsiente aktiivselt osalema ennetus- ja raviprotsessis.

Kui soovite olla kursis Patsiendikooli loengute infoga siis jätke meile oma kontakt SIIN ning saadame selle otse Teile meilile.

Patsiendikooli eesmärk on parendada inimeste teadmisi  tervisest ja tervise hoidmisest ning haigustest, ravist ja ägenemiste ennetamisest ning taastumisest.

Patsiendikooli teemade valik toimub koostöös Patsiendinõukojaga ning planeeritakse poolaasta kaupa.

Iga kuu on fookuses üks teema, mille raames saad kuulata loenguid ning lugeda lisainfot. Samuti on võimalik iga teema juures küsida esinejatelt küsimusi.

Septembris ja oktoobris kutsume teid osalema insuldi teemalistes vestlusringides, mis on suunatud insuldist taastuvatele inimestele ja nende lähedastele. Vestlusringi eesmärk on pakkuda osalejatele emotsionaalset tuge ning jagada praktilisi nõuandeid igapäevaeluga toimetulekuks. Samuti annab vestlusring osalejatele võimaluse kohtuda teiste insuldi läbi elanud inimeste ja nende lähedastega. Rohkem infot leiate SIIT 

 

Patsiendikooli septembrikuu teema on reumaatilised haigused. 

Vaata rohkem siit: Reumaatilised haigused | Regionaalhaigla | Investeerime inimeste tervisesse

 

Teie arvamus on meile oluline, et saaksime Patsiendikooli loenguid veelgi paremaks muuta. Palun andke meile tagasisidet siin.

Patsiendikooli kalender: 

2021

September 

Reumaatilised haigused

Oktoober

Vaimne tervis - lähedaste tugi ja tugi lähedastele

November

Neeruhaigused