Regionaalhaigla Patsiendikool


patsiendikool.png

 

 

 

Patsiendikool on Regionaalhaigla ja Regionaalhaigla Patsiendinõukoja koostöös loodud ja pidevalt uuenev õppe- ja infokeskkond patsientidele, millega soovime rohkem kaasata patsiente aktiivselt osalema ennetus- ja raviprotsessis.

Patsiendikooli eesmärk on parendada inimeste teadmisi  tervisest ja tervise hoidmisest ning haigustest, ravist ja ägenemiste ennetamisest ning taastumisest.

Patsiendikooli teemade valik toimub koostöös Patsiendinõukojaga ning planeeritakse poolaasta kaupa.

Võtame Patsiendikoolis fookusesse erinevaid teemasid, mille raames saad kuulata loenguid ning lugeda lisainfot. 

Uut patsiendikoolis

27. mail tähistati rahvusvaheliselt erakorralise meditsiini päeva. Selle tähistamiseks ning suveks ja puhkuste ajaks paremaks ettevalmistumiseks oleme salvestanud "Tervisepooltunni" saate, kus keskendustakse kas ja millal tuleks pöörduda EMO-sse ning kuidas anda esmaabi järgmistel juhtudel: elustamine, veritsevad haavad, põletushaavad, mürgistused, puukide eemaldamine, allergilised reaktsioonid.

Viimase "Tervisepooltunni" saate leiate siit: kas ja millal tuleks pöörduda EMO-sse ning kuidas anda esmaabi.

Regionaalhaigla taskuhäälingu "Tervisepooltunni" episoode saab kuulata siit. 

Kui soovite olla kursis Patsiendikooli loengute infoga, siis jätke meile oma kontakt ning saadame selle otse Teile meilile.

Teie arvamus on meile oluline! Et saaksime Patsiendikooli loenguid veelgi paremaks muuta, siis palun jätke meile tagasiside ning ettepanekuid uute teemade kohta SIIA.