Y-korpus

Alates 6. märtsist on avatud Regionaalhaigla uus Y-korpus, kus asuvad onkoloogia – ja hematoloogiakliiniku päevaravi ja palatiosakond ning hematoloogiakeskuse palatiosakond.
Keemiaravi päevaravi osakonna leiate esimeselt korruselt ja statsionaarse ehk palatiosakonna kolmandalt korruselt.
Hematoloogia palatiosakond on teisel korrusel.
Kuna uus Y-korpus on alles avatud, vabandame võimalike ebamugavuste pärast! Kui teil on täpsustavaid küsimusi, võtke palun ühendust Regionaalhaigla infotelefonil 6171300.

Onkoloogia- ja hematoloogiapolikliinik

Registratuur 7
C-korpuse 1. korrus

C1027 hemofiilia õe vastuvõtt
C1028

konsiiliumid

kliinilise toitmise õde-nõustaja

C1031 kemoteraapia õe vastuvõtt 
C1033 hematoloogi vastuvõtt
C1034 hematoloogi vastuvõtt
C1035 hematoloogi vastuvõtt
C1036 keemiaravi arsti vastuvõtt
C1037 keemiaravi arsti vastuvõtt 
C1038 keemiaravi arsti vastuvõtt
C1039 keemiaravi arsti vastuvõtt
C1041 mammoloogi vastuvõtt
C1042 kiiritusravi arsti vastuvõtt
C1043 kiiritusravi arsti vastuvõtt
   
C1032 TEABETUBA

 

Registratuur

617 1678, 617 1679

Mustamäe korpus
Registratuur nr 7

Natalja Sedman

õendusjuht

617 2493

Patsiendid tunnustavad meid

Soovin tänada Regionaalhaigla arste, õdesid ja teisi töötajaid, kes on andnud oma suure panuse minu abikaasa ravimisse. Tänan dr Mari Kangerit, kes oli pikka aega abikaasa raviarst ning oma leebe ja kannatliku olekuga pakkus meile tuge ja abi. Tänan keemiaravi osakonna õdesid ja hooldajaid, toidujagajaid. Abikaasa oli väga rahul haiglapesuga, alati sai puhtad ja kuivad püürid ja linad. Asjalike ja rahulike selgituste eest täname dr Pille Mukki ja dr Tõnu Vanakesa, samuti dr Sofia Levtšukki põhjalike uuringute ja selgituste eest. Tänu dr Regina Rooneemele, kelle abiga sai abikaasa uue ravimi saajate nimekirja. Täname dr Kersti Oselini, kes sai uueks raviarstiks ning väga meeldivalt selgitab patsiendile ravi erinevaid aspekte, on osavõtlik. Täname vereandmise kabineti kuldsete kätega õdesid, kes isegi viletsaks jäänud veenidest probleemideta analüüsi kätte saavad. Täname keemiaravi päevaraviosakonna personali. Täname EMO personali, abikaasa on mitmel korral saanud kergendust, kui on paigaldatud kopsudreen või aidatud klistiiriga. Täname ultraheli-, röntgeni- ja kompuutertomograafiakabinettide töötajaid. Täname haigla pastorit dr Jüri Raudseppa, kes tegi ühel pühapäeval teenistuse ühele kuulajale. Olge tänatud, et Te olete olemas ja olnud meile abiks sellel raskel teekonnal. Teie kõigi abi on meile hindamatu väärtusega! Soovin Teile ja teie peredele rahulikku jõuluaega ning olge väga hoitud! Head tehes tuleb see tegijale tagasi, sest nii on seatud!

Rita

VAATA KÕIKI TÄNUAVALDUSI