Ülisuur
Suur
Keskmine (tavaline)

III õendusjuhtimiskonverents

Põhja-Eesti Regionaalhaigla kutsub

 8. novembril kell 9.00–17.00 Viru Konverentsikeskuses (Viru väljak 4, Tallinn) toimuvale Põhja-Eesti Regionaalhaigla kolmandale õendusjuhtimiskonverentsile

SISEMINE JUHT: õppida selleks, et õpetada


Sel aastal võtab õendusjuhtidele suunatud juhtimiskonverents ette õppimise ja õpetamise täiskasvanueas. Julguse mõtestada, kuidas juhtida erinevatest põlvkondadest kolleege, mõjutada rahvuslikust kultuuritaustast hoolimata ning selgitada vanust valimata! Järjest enam saavad juhid nö õppematerjaliks ning koolituste keskmeks õppijad ise. Näitame teed muutunud õppimiskultuuri ja õpiteadmiste liikumisel sisemise juhi tasemelt tõelise Sisemise Juhini! Kuidas ja mis meetoditega minna tõenduspõhiselt edasi, just sellest 8. novembril esinejaid jagama kutsumegi!

*Sisemine juht on nii vahejuhi rollis olev organisatsiooni esindaja kui ka iga juhi metafoorne (sõltumata rollist ja vastutavate arvust) sisemine teekond ja kujunemine. Läbi soovi kogeda ja areneda. Ametinimest hoolimata.

DILEMMAD õppiva juhi teenistuses

Kas mehed ja naised juhivad erinevalt

Ester Eomois, EBS-i õppejõud ja doktorant, organisatsioonide juhtimiskultuuri arendaja. Ester on Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni (BPW Estonia) president. Tema missiooniks on naiste toetamine jõudmaks rohkem otsustajate hulka. Ester usub, et mitmekesised meeskonnad viivad jätkusuutliku ja parema tulemuseni. Läbi erinevatesse juhtimisstiilide kõlavad nõuanded, millise olukorras mis stiil on sobilik. Kuidas luua kaasav juhtimisstiil mitmekesises meeskonnas?

Pehmed” või “kõvad” juhtimisvõtted õendusjuhtimises?

Reservmajor Sten Reimannkogemus 20aastasest Eesti Kaitseväe teenistusest ning Tartu Kõrgema Sõjakooli ning EBS Executice MBA õppeloomest on võimas! Tema trumbiks on juhtimisvõtted, mis kõnetavad nii lahinguväljal kui ka koosolekuruumides.

INSEADi magistriprogrammis muudatuste juhtimist õppiv Regionaalhaigla kommunikatsiooniteenistuse juht Hede Kerstin Luik aitab mõtestada, kui kõva sõna on coachiv juhtimine ning mil moel saab pehmed väärtused ja küsimuste kaudu avastamise tuua organisastioonikultuuri osaks

Kes juhib, kui juhti juhib emotsioon? Andero Uusberg PhD, Tartu Ülikooli afektiivse psühholoogia vanemteadur. Andero uurib ja õpetab inimese käitumist reguleerivaid mehhanisme nagu emotsioonid, motivatsioon ning enesekontroll. Andero kaitses 2014. aastal TÜs doktoriväitekirja emotsioonide ja tähelepanu seostest ning töötas seejärel 3 aastat järeldoktorina Stanfordi Ülikooli emotsioonide regulatsiooni laboris.

ÕPETLIK ARENG sisemise juhi teenistuses

Täiskasvanuhariduse teekond. Õppimiskultuur ja õpetamine juhi töös

Lühiloengud

Õpetlike juhtumite analüüs

Laudkondade tagasipeegeldused

Õendusjuhi põhikompetents: räägime läbi!

Georg Merilo on läbirääkimiste ekspert ja rahvusvaheline koolitaja. Autodidakti ja elukestva õppe veendunud pooldaja, Eesti Konsultantide Assotsiatsiooni liige, Läbirääkijate Gildi asutaja ning The Negotiating Man'i juht.

Georgi professionaalne unistus on läbirääkimiste distsipliini sisseviimine kõikides gümnaasiumites ja kutsekoolides. Selle sammuga oleks Eesti esimene riik maailmas, kus kõik noored oskavad struktureeritult mõelda ja õigesti pidada läbirääkimisi.

Marina Kaljurand: minu teekond juhina. Õpetlik, õppiv, õppimatu!

 

*Korraldajad jätavad õiguse teha ajakavas muudatusi!

Konverentsil osalemiseks täitke palun ELEKTROONILINE REGISTREERIMISVORM

Osalustasu 30 eurot palume tasuda hiljemalt 30. oktoobriks.

NB! Registreerumine jõustub pärast makse laekumist