Ülisuur
Suur
Keskmine (tavaline)

Interdistsiplinaarne seminar

Regionaalhaigla korraldab igal kevadel interdistsiplinaarseid seminare, mille eesmärk on käsitleda inimkeha eri organeid. Koostööseminarid on pühendatud kopsule, maksale, neerule, liigestele. 2013. aastal läheneti intrigeerivalt hoopis haigusele  insuldile. 2014. aastal oli seminari eesmärk käsitleda interdistsiplinaarselt puusapiirkonna haigusseisundeid ning tutvustada uusimaid diagnoosimis- ja ravimeetodeid. 2015. aastal käsitleti interdistsiplinaarselt ja sisutihedalt lülisamba terviseprobleeme ning tutvustati uusimaid diagnoosimis- ja ravimeetodeid. 2016. aastal keskenduti interdistsiplinaarselt dementsuse temaatikale ning 2017. aastal leidis käsitlust neuroendokriinsüsteemi haigused. 2018. aasta 23. märtsil on plaanis keskenduda meeste eesnäärme probleemidele.

„Interdistsiplinaarsed seminarid aitavad Regionaalhaiglal võrgustuda nii teiste haiglate kui ka kogu tervishoiusüsteemiga ning lisaboonuseks on asjaolu, et  koondame haiglasiseseid interdistsiplinaarseid meeskondi konkreetsete teemade ümber,“ sõnas interdistsiplinaarse seminari kontseptsiooni autor dr Sergei Nazarenko. 

Seminarid on alati kohale toonud suure hulga eri erialade esindajaid, kes suure huviga ettekandeid kuulavad. Seminarimaterjalide kujundus lähtub juba traditsiooniliselt Regionaalhaigla Grand Man Agu Lippingu loodusfotodest.

Interdistsiplinaarne koostööseminar EESNÄÄRE
Interdistsiplinaarne koostööseminar NEUROENDOKRIINSÜSTEEM
Interdistsiplinaarne koostööseminar DEMENTSUS
Interdistsiplinaarne koostööseminar LÜLISAMMAS
Interdistsiplinaarne koostööseminar PUUS
Interdistsiplinaarne koostööseminar INSULT
Interdistsiplinaarne koostööseminar NEER
Interdistsiplinaarne koostööseminar MAKS
Interdistsiplinaarne koostööseminar  KOPS
Interdistsiplinaarne koostööseminar  VÄIKE LIIGES
Interdistsiplinaarne koostööseminar  LÜMFISÕLM
Interdistsiplinaarne koostööseminar VERESOON
Interdistsiplinaarne koostööseminar INTESTINUM