Psühhiaatriakliiniku XIV sügiskonverents “Psühhiaatria aastal 2022: Sõda meie sees ja meie ümber”

25. novembril kell 9.30-17.30 toimub Hilton Tallinn Park hotellis ja veebis Regionaalhaigla psühhiaatriakliiniku XIV sügiskonverents “Psühhiaatria aastal 2022: Sõda meie sees ja meie ümber”.

Välisosalejatele on veebiosalus tasuta, kohapeal osalemine 85 eurot. Konverents on akrediteeritud Eesti Psühhiaatrite Seltsi poolt ja annab 7.5 EPS täienduspunkti.

Moderaatorid: Marko Neeme (kliiniline psühholoog, Regionaalhaigla) ja dr Merit Kudeviita (psühhiaater, Regionaalhaigla)

9.30 Registreerumine ja hommikukohv

10.00 Avasõnad: psühhiaatriakliiniku juhataja dr Kaire Aadamsoo

10.10 „Riigi roll vaimse tervise edendamisel arvestades muutuvat maailma” Anniki Lai (vaimse tervise osakonna juhataja, Sotsiaalministeerium)