Regionaalhaigla Patsiendikool


patsiendikool.png

Patsiendikool on Regionaalhaigla ja Regionaalhaigla Patsiendinõukoja koostöös loodud ja pidevalt uuenev õppe- ja infokeskkond patsientidele, millega soovime rohkem kaasata patsiente aktiivselt osalema ennetus- ja raviprotsessis.

Kui soovite olla kursis Patsiendikooli loengute infoga siis jätke meile oma kontakt SIIN ning saadame selle otse Teile meilile.

Patsiendikooli eesmärk on parendada inimeste teadmisi  tervisest ja tervise hoidmisest ning haigustest, ravist ja ägenemiste ennetamisest ning taastumisest.

Patsiendikooli teemade valik toimub koostöös Patsiendinõukojaga ning planeeritakse poolaasta kaupa.

Võtame Patsiendikoolis fookusesse erinevaid teemasid, mille raames saad kuulata loenguid ning lugeda lisainfot. Samuti on võimalik iga teema juures küsida esinejatelt küsimusi.

Teie arvamus on meile oluline, et saaksime Patsiendikooli loenguid veelgi paremaks muuta. Palun jätke meile tagasiside ning ettepanekuid uute teemade kohta SIIA.

Septembris ja oktoobris kutsume teid osalema insuldi teemalistes vestlusringides, mis on suunatud insuldist taastuvatele inimestele ja nende lähedastele. Vestlusringi eesmärk on pakkuda osalejatele emotsionaalset tuge ning jagada praktilisi nõuandeid igapäevaeluga toimetulekuks. Samuti annab vestlusring osalejatele võimaluse kohtuda teiste insuldi läbi elanud inmeste ja nende lähedastega. Rohkem infot leiate SIIT

Kuula sügishooaja Patsiendikooli loenguid teemadel: 
Reumaatilised haigused
Vaimne tervis- lähedaste tugi ja tugi lähedastele 
Neeruhaigused 
Vaktsineerimine