COVID-osakond

Regionaalhaiglas on juba teist nädalat üle 150 COVID-patsiendi

02.04.2021

„Regionaalhaiglas on juba teist nädalat üle 150 COVID-patsiendi, intensiivravi osakonnad on täis ja meditsiinipersonal on ülekoormatud ja pandeemiast väsinud. Kindlasti on väsinud ka kogu Eesti,“ ütles Regionaalhaigla ülemarst-juhatuse liige prof Peep Talving ja lisas: „Peame kõik veel ühiselt pingutama, et saada pandeemia kontrolli alla, meie patsiendid saaksid tervetena koju ja saaksime naasta piirangutevabasse tavaellu.“ Dr Talvingu sõnul on praegu kriitiline aeg jätkuvalt hoiduda kontaktidest ja järgida teisi nakkusennetuse meetmeid. „Palun hoiame ikka veel valvsust, järgime piiranguid ja osaleme aktiivselt vaktsineerimisel!“ sõnas Talving ja lisas: „Soovime meie töötajatele, patsientidele ja kõikidele headele inimestele ilusat rahulikku pühadeaega oma pere ringis!“