oendus.jpg

Regionaalhaigla tähistab õdede päeva teaduskonverentsi ja tunnustusüritusega

11.05.2022

12. mai on rahvusvaheline õdede päev, mida Regionaalhaiglas tähistatakse sel aastal õendusvaldkonna teadus- ja arenduskonverentsi ning piduliku õdede päeva tunnustusüritusega. Regionaalhaigla grupis töötab kokku enam kui 2500 õendus- ja hooldustöötajat, mis moodustab kokku pea poole kogu haigla personalist.

Regionaalhaigla õendusdirektor Katre Zirel rõõmustab, et üle pika aja ei pea õdede päeva pidama virtuaalselt, vaid saab jälle päriselt kokku tulla – jagada kevadist energiat ja suurepäraseid emotsioone. "Tänan kõiki õendusvaldkonna töötajaid, et olete olnud nii vaprad ja pidanud vastu kõikidele katsumustele! Nüüd saame korraks tõmmata pidurit, vaadata tehtud tööle tagasi, tunnustada parimaid ja minna positiivse laenguga jõudsalt edasi!" lisas Zirel.

Regionaalhaiglas algab õdede päeva tähistamine kell 10.00-15.00 toimuva õendusvaldkonna teadus- ja arenduskonverentsiga "Õed – hääl, mida järgida. Investeerime õendusesse ja austame inimõigusi globaalse tervise tasandil", kus Regionaalhaigla tervise-, sotsiaal- ja loodusteaduse magistrandid tutvustavad oma uurimistöid ja arendusprojekte. Õhtul kell 19.00 jätkub tähistamine piduliku õdede päeva tunnustusüritusega. Tunnustusüritusel kuulutatakse välja Regionaalhaigla Aasta Säravad Tähed – 2022. aasta õendus- ja hooldustöötaja, ning Aasta Tulevikutäht.

Teaduskonverentsile saab end veebiosalusega veel kirja panna.
Registreerimisinfo ja konverentsi programmi leiab SIIT.