Regionaalhaigla tagab kõigile abivajajatele ööpäevaringse vältimatu arstiabi kättesaadavuse

30.12.2009

Põhja-Eesti Regionaalhaigla tagab kõigile abivajajatele aastavahetusel, selle eel ja sellele järgnevatel päevadel ööpäevaringse vältimatu arstiabi kättesaadavuse haigla erakorralise meditsiini keskuses Mustamäe korpuses (J. Sütiste tee 19).

Kuna riiklikel pühadel ja nädalavahetustel ei tööta perearstikeskused, siis tavapäraselt suureneb sel perioodil patsientide arv. Regionaalhaigla anestesioloogiakliiniku juhataja dr Andrus Remmelgase sõnul jälgitakse erakorralise meditsiini keskuses pidevalt patsientide hulka ning vajadusel kutsutakse välja ka lisapersonali.

Regionaalhaigla soovib kõigile meeleolukat aastavahetust ning edukat ja hea tervisega uut aastat!