marathon.PNG

Regionaalhaigla pälvis Tallinna Maratonil taas suurima ettevõtte tiitli!

13.09.2022

Möödunud nädalavahetusel toimus Eesti kõige suurema osavõtjate arvuga rahvusvaheline spordisündmus Tallinna Maraton. Tuhandeid jooksusõpru ja liikumisharrastajaid kaasaval Tallinna Maratonil startis Regionaalhaigla kolleegide hulgast kokku üle 200 jooksja ja kõndija.

Tallinna Maratoni programmi kuulub klassikaline maratonijooks (42,2 km), poolmaraton (21,1 km) ja 10 km pikkune RIMI Sügisjooks.

Regionaalhaigla kiiremaid 10 km jooksjad olid Heiko Atna, Silvia Luup ja Indrek Mikomägi.

Poolmaratoni läbisid 14 kolleegi – Priit Evardi, Reigo Podar, Krista Elmet, Viktoria Jallai, Viktoria Podust, Kriss-Mariin Lusti, Sander Güvet, Katrin Mägi, Ants Kask, Dagmar Ainsoo, Helje Kruusmaa, Gea Kuum, Diana Moor, Triin Naudi. Nendest kiireimad olid Priit Evardi, Reigo Podar ja Krista Elmet.

Pühapäeval läbisid maratoni neli tublit kolleegi – Konstantin Rõžikov, Kaido Hanni, Oksana Granovskaja ja Marika Dodjak.

Lisaks sai Regionaalhaigla tunnustuse rohkearvulise osaluse eest ja meile anti taaskord suurima osalenud ettevõtte tiitel!

Tallinna Maratoni programm kestab veel selle kuu lõpuni, sest 1.-30. septembrini saab kaasa lüüa virtuaaljooksu arvestuses, kuhu on ennast registreerinud ligikaudu 35 Regionaalhaigla töötajat.

Täname kõiki tublisid osalejaid suurepärase soorituse eest Regionaalhaigla esindamisel!