Tervisesport on Regionaalhaiglas moes, Tallink Maijooksul saime Suurima organisatsiooni karika

Regionaalhaigla pälvis Tallink Maijooksul suurima ettevõtte 2019 tiitli

20.05.2019

Nädalavahetusel toimunud Tallink Maijooks oli Regionaalhaigla töötajate hulgas sedavõrd populaarne, et meie sportlikul kollektiivil oli au saada Suurima ettevõte 2019 tiitel ning karikas, maijooksul osales 310 töötajat.

Sel ajal kui tublid tervisesportlased jooksid ja kõndisid Tallink Maijooksu distantsidel, jagasid meie terviseennetuse spetsialistid Regionaalhaigla punases telgis tervisealal praktilisi nõuandeid. Palju huvilisi soovis meelde tuletada ja õppida elustamisvõtteid kiirabikeskuse spetsialistide eestvedamisel. Samuti tunti elavat huvi meie rinnakabinettide vastu, rinnakontrolli oli võimalik kohapeal registreeruda, Regionaalhaigla rinnakabinettidesse saavad rinnatervist kontrollima tulla nii saatekirjaga kui ka saaterkirjata igas vanuses naised.