Agris_Peedu_30.JPG

Regionaalhaigla juhatuse esimeheks valiti Agris Peedu

31.08.2021

Täna kogunes Regionaalhaigla nõukogu ja valis haigla juhatuse esimeheks Agris Peedu.

Nõukogu hinnangul on Agris Peedu haiglat edukalt juhtinud viis aastat, sealhulgas läbi keerulise COVID-kriisi. Tal on selge visioon ja tugev meeskonna toetus.

“Ma julgen arvata, et seekord oli väga raske see valiku tegemine. Meil oli kaks väga head kandidaati. Meie eesmärk ei olnud lihtsalt vaadata, kes on parem, vaid vaadata, mis on haiglale parim," ütles nõukogu esimees Georg Männik. "Võib öelda, et tegime otsuse üksmeelselt," lisas Männik.

Agris Peedu sõnul on ta uueks ametiajaks valmis. “Rõõmustan oma meeskonna tugeva toetuse üle. Tervishoiul on ees keerulised ajad ja ka Regionaalhaigla seisab silmitsi mitmete väljakutsetega. Kõige olulisem on siin koostöö ja tugev meeskond. Tänan jätkuva usalduse eest!”

Konkursi lõppvoorus oli kaks kandidaati. Nõukogu kohtus mõlema kandidaadiga nädal tagasi ja täpsustas nende tulevikuvisiooni haigla arenguks. Regionaalhaigla juhatuse esimees valitakse viieks aastaks.