mustamae.jpg

Regionaalhaigla ja Terve Pere Apteegi vaidlus lõpeb

22.06.2019

Juunis leidis lahenduse poolteist aastat kestnud vaidlus Põhja-Eesti Regionaalhaigla fuajees asuva apteegi pinna üürilepingu üle.

Regionaalhaigla ja Terve Pere Apteek lahendasid erimeelsused Regionaalhaigla fuajees asuva apteegi pinna osas kohtus nagu õigusriigis kohane. „Meil on hea meel, et see vaidlus lõpeb. Usume, et meie patsiendid said ka pikale veninud kohtuvaidluse ajal apteegis teenindatud professionaalselt ja kvaliteetselt,“ ütles Regionaalhaigla administratiivdirektor Aivi Karu.

Regionaalhaigla eesmärgiks on osutada oma patsientidele kõrgekvaliteedilist eriarstiabi. „Patsientidele parima teenuse osutamiseks peab muuhulgas ka haigla vara valitsemine toimuma otstarbekalt ja läbipaistvalt,“ märkis Karu ja lisas: „Asjaolu, et Terve Pere Apteek on kohtulahendi apteegi ruumide vabastamise kohta konstruktiivselt täitmiseks võtnud, aitab meie ülesannete täitmisele kaasa ja tunnustame neid selle eest. Saame nüüd asuda avaliku konkursi teel sõlmitud üürilepingut täitma.“

Terve Pere Apteegi juhatuse liige Kadri Ulla omakorda kommenteeris olukorda järgnevalt: „Kahjuks leidis kohus, et meie positsioon ei olnud piisavalt tõendatud, kuna eksisteeris nn sõna-sõna-vastu-olukord. Loomulikult tunnustame kohtulahendit ja täname PERHi pikaajalise koostöö eest.“