Regionaalhaigla infosüsteemide töö on taastatud (täiendatud 20.02 kell 14.30)

20.02.2013

Eile, so teisipäeva, kella 19ks oli taastatud Regionaalhaigla infosüsteemide töö.

Täna, 20. veebruari kella 14.30st töötab ka digiregistratuur (www.digiregistratuur.ee), mille vahendusel saab broneerida arsti vastuvõtuaegasid..

19.02.2013

Täna, so teisipäeva, kella 16ks taastati enamiku Regionaalhaigla ravitegevuseks vajalike infosüsteemide töö.

Endiselt on aga probleeme arsti vastuvõtuaegade broneerimisel haigla digiregistratuuris (www.digiregistratuur.ee). Kella 16ks ei toiminud veel haigla e-kirjavahetus.

***
Täna, so teisipäeva, hommikuks oli Regionaalhaiglas taastatud patsientide infosüsteem ESTER ning radioloogia- ja laboriinfosüsteemid.

Eilsest alates kella 12-st on häiritud Põhja-Eesti Regionaalhaigla infosüsteemide töö. Selle põhjuseks on riistvaraline rike, mille likvideerimisega spetsialistid tegelevad. Eile õhtuks taastati patsientide infosüsteem ESTER ning täna hommikuks radioloogia- ja laboriinfosüsteem.

Süsteemide töös võib ka täna esineda probleeme ning Regionaalhaigla vabandab patsientide ees!

Hetkel ei saa arsti vastuvõtuaegu registreerida haigla digiregistratuuris (www.digiregistratuur.ee).

Rikke tõttu ei toimi haigla e-kirjavahetus.

18.02.2013

Täna kella 12-st on häiritud Põhja-Eesti Regionaalhaigla infosüsteemide töö. Selle põhjuseks on riistvaraline rike, mille likvideerimisega  spetsialistid tegelevad ning infosüsteemid töö loodetakse taastada täna õhtuks.

Rikke ajal vormistatakse patsientidele dokumendid käsitsi, mis tähendab, et patsientide teenindamine võtab tavapärasest rohkem aega.

Regionaalhaigla vabandab patsientide ees!