PERH_ajakiri.png

Regionaalhaigla ajakirja värske number kirjutab uutest juhtidest

12.11.2018

Uuendusmeelse meditsiinikeskusena on Regionaalhaigla avatud muudatusteks ja peab oluliseks kasutada kõiki võimalusi, mis muutuvas keskkonnas võimaldaks patsientide aitamist ja oma ühiskondliku rolli täitmist parimal moel. Soovime olla teerajajaks Eesti tervishoius.

Käesolevas ajakirjas räägime mitmest meie uuest juhist. Haigla juhatusega liitus uus ülemarst prof Peep Talving. Anestesioloogiakliinikut juhib oktoobrist dr Sergei Kagalo. Tutvume ka intensiivravikeskuse juhi dr Kristo Eriksoniga ja räägime hematoloogia arengutest dr Mariken Rossiga.

Meie juures saab erakorralist abi enam kui 84000 patsienti aastas ja meie EMO tööst räägib dr Kristiina Põld.

Fookuses on naiste tervis ja meie rinnakabinettide töö. Räägime afereesidoonorlusest. Ja nagu ikka, teemasid on veel.