Professor Robert W. Schrieri loeng Regionaalhaiglas

22.05.2012

Head kolleegid!

Olete oodatud kuulama tuntud nefroloogi professor Robert W. Schrieri (University of Colorado Denver) loengut „Implications of Fluid administration in ICU patients with Acute Kidney Injury“
reedel, 1. juunil 2012 algusega kell 13.30 Regionaalhaigla X korpuse loenguruumis X-2066/ 2067

Regionaalhaigla nefroloogiakeskuse juhataja dr Merike Luman tutvustab:
„Professor Robert W. Schrier on nii kuulus nefroloog, et tema puhul on raske eraldi midagi esile tuua. Ta on paljude nefroloogia- ja dialüüsiteemaliste raamatute autor, süvendatult tegelenud dialüüsi- ja neerupuudulikkuse teemaga.
Ägeda neerupuudulikkuse tekke ja süvenemise ärahoidmine on oluline haigete prognoosi parandamisel. Vedelikubilansi reguleerimine on ägeda neerupuudulikkuse patogeneesi oluline lüli, millele on ka loeng suunatud.“

Robert W. Schrieri koduleht http://robertwschrier.com

Palume osalemissoovist teada anda nefroloogiakeskuse sekretärile tel 616 1214,