Põhja-Eesti Regionaalhaigla nõukogusse nimetati neli uut liiget

20.09.2011

Sotsiaalminister Hanno Pevkur nimetas reedel, 16. septembril Põhja-Eesti Regionaalhaigla nõukogu neli uut liiget. Senistest liikmetest jätkavad nõukogu esimees Toomas Vilosius ning nõukoguliikmed Ester Pruuden ja Tatjana Muravjova. Uute nõukogu liikmetena alustavad 20. septembrist Sotsiaalministeeriumi kantsler Marelle Erlenheim, Rahandusministeeriumi riigieelarve koordinatsiooni ja seire osakonna juhataja Kadri Maasik, MTÜ Teenusmajanduse Koda tegevjuht ja MedEst Services OÜ Startup ettevõtte juhatuse liige Herdis Ojasu ning SA Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus juhatuse liige, OÜ Riidi juhatuse liige ja Tallinna Majanduskooli nõukogu esimees Kaupo Reede.

Nõukogust kutsuti tagasi Katrin Karisma-Krumm, Helle Mäeltsemees, Liisa-Ly Pakosta ning Toomas Varek.