Regionaalhaigla

Palume Regionaalhaiglasse tulles aega varuda

Head patsiendid!

Palume teil Regionaalhaiglasse tulekuks aega varuda.

Peauste juures toimub patsientide esmane tervisekontroll:

• Kõik haiglasse ja polikliinikusse tulijad peavad korrektselt täitma tervisedeklaratsiooni, millega saab tutvuda siin. Tervisdeklaratsiooni võib ka kodus välja printida ja enne haiglasse tulekut eeltäita.
  • Kõigil mõõdetakse kehatemperatuuri.

Klienditeeninduse teenistuse juhataja Annely Karjama sõnul lubatakse plaanilisele vastuvõtule, uuringutele ja ravile need patsiendid, kel ei ole COVID-19 haiguse kahtlust. „Kõik tulijad peavad desinfitseerima oma käed ja peavad majas viibimise ajal kandma näomaski. Ka haiglas liikudes tuleb eriolukorra ajal hoida teistega vähemalt kaks meetrit distantsi,“ ütles Karjama, lisades, et haiglasse on soovitatav tulla saatjata.

Enne plaanilisele protseduurile tulekut, mille korral on plaanis aerosoole genereerivad protseduurid, testitakse patsiente COVID-19 suhtes. Testimisega seonduvalt võtab haigla töötaja patsiendiga eelnevalt ühendust ja selgitab, kuidas ja kus seda tehakse. Koroonatest tuleb anda 24–48 tundi enne protseduuri.

Aega on soovituslik varuda ka parkimiskoha leidmiseks, sest seoses uue parkimismaja ehitusega on parkimiskohtade arv haigla lähistel senisest piiratum.

Regionaalhaigla esine invaparkla jääb avatuks – oma lähedasi haiglasse tuues saab jätkuvalt sõita haigla peauste ette ja leida seejärel parkimiskoht mõnes teises lähedal asuvas parklas.

Täname kõiki mõistva suhtumise eest!