Seewald-001.JPG

Paldiski mnt 52 parkimine muutub tasuliseks alates 1.04

01.04.2021

1. aprillist muutub tasuliseks parkimine aadressil Paldiski mnt 52 asuva Regionaalhaigla psühhiaatriakliiniku juures.

Regionaalhaigla psühhiaatriakliiniku külalisel on isiklikku sõiduvahendit võimalik parkida tsoonis RH1 Regionaalhaigla psühhiaatriakliiniku territooriumil on parkimine tasuline kõikidel nädalapäevadel ööpäev läbi. Jälgige parklates asuvaid infotahvleid.

Haiglat külastavatele patsientidele on ala nimeks RH1, kus kehtib tasuline hinnakiri –

M-parkimisel parkimistsoon “RH1” E-P ööpäevaringselt 0,50€ iga alustatud 30 min ja 4,5€/24h.

Parkimistasu suurus parklates on:

- 0,50 eurot / 30 minutit;
- 4,50 eurot / 24 tundi;
- 18 eurot / 1 nädal;
- 23 eurot / 2 nädalat;
- 40 eurot / 1 kuu.

Mobiilne parkimine SMS-sõnumiga:
Parkimiseks vajalikud numbrid:
1902 - SMS-i saatmine parkimise alustamiseks
1903 - helistamine parkimise lõpetamiseks

Parkimise alustamine

SMS-sõnumisse tuleb kirjutada auto registreerimisnumber (tühik) parkimistsooni nimi ning saata sõnum numbrile 1902. Näiteks, kui soovite auto numbriga 123ABC parkida Regionaalhaigla parklasse, siis saatke numbrile 1902 järgmine sõnum: 123ABC RH1
Mobiilset parkimist on võimalik kasutada ka PARGI.EE mobiilirakendusega.

NB! Mobiilse parkimise teenust saab kasutada ainult Eesti sideoperaatorite klient. Ühekorraga saab ühelt mobiiltelefoni numbrilt teha vaid ühe aktiivse parkimise. Palun ärge lahkuge enne sõiduki juurest, kui olete saanud kinnituse, et parkimine on aktiveerunud. Parkimistasule lisandub mobiilioperaatori poolt kehtestatud teenustasu (Telial on see täna iga parkimise eest 0,32€). Küsimuste ja probleemide korral saab helistada ÜHISTEENUSED AS numbrile 651 1515.

Täiendav info kodulehel www.parkimine.ee

Invakohtadel parkimine on erivajadustega inimeste tarbeks tasuta, kohad asuvad hoone läheduses ja kehtivad koos puudega inimese sõiduki parkimiskaardiga.

Parkimisega seotud küsimustega palume pöörduda: parkimine@regionaalhaigla.ee

Parkimine Paldiski mnt 52