NB! Regionaalhaiglale tuleb läheneda Retke teelt

18.08.2011

Põhja-Eesti Regionaalhaigla alustas ettevalmistustöödega C-korpuse ja patoloogiahoone rekonstrueerimiseks ning kahetasandilise parkla ehituseks. Sellega seoses teostatakse augustist novembrini haigla ümbruses ulatuslikke veevarustuse, kanalisatsiooni, sadevee ja soojavarustuse välisvõrkude ja -trasside ning tee- ja katendite ehitustöid. Sel perioodil on haiglale juurdepääs muutunud ning palume järgida ajutisi liikluskorraldusmärke.

I etapis augustis, mil ehitustööd on Regionaalhaigla erakorralise meditsiini keskuse (Regionaalhaigla ja Lastehaigla vahelisel tee üks sõidusuund on suletud ning läbisõit ainult kiirabiautodel) ning haigla kliendiparkla kõrval, palume 18. augustist läheneda haiglale Retke teelt. Tavapärane sissepääs erakorralise meditsiini osakonna (EMO) parklasse on suletud ning selleks perioodiks tehakse EMOsse pöördujatele veidi eemal ajutine ligipääs. Haiglasse ja polikliinikusse pöördumisel tuleks eelistada Retke teed. Sütiste teelt lähenedes on võimalik parkida ka haigla ette piiratud parkimiskohtadele, kuid kliendiparklasse ei pääse. Muutub ka sissepääs Regionaalhaigla taga paiknevasse töötajate parklasse, kuhu pääseb 9. korruselise maja kõrvalt.