taastusravi keskus

Füsioterapeutide päeva keskmes on COVID-19 haiguse järgne füsioteraapia

08.09.2020

8. septembril tähistame rahvusvahelist füsioterapeutide päeva, Regionaalhaigla taastus- ja palliatiivravi kliinikus töötab kokku ligi 50 füsioterapeuti, kes aitavad igapäevaselt inimestel taastada või säilitada häirunud liikumis- ja tegevusvõimet.

"Füsioteraapia olulisust erinevatest haigustest taastumisel on raske alahinnata, sellel on väga oluline roll liikumis- ja tegevusvõime taastamisel või säilitamisel. Seekord keskendub rahvusvaheline füsioterapeutide päev kogu maailmas aktuaalsele teemale, COVID-19 haiguse järgsele taastusravile ja füsioterapeutide rollile sellest haigusest taastumisel," ütles Regionaalhaigla taastusravikeskuse juhtiv füsioterapeut Katrin Kõre.

Õnnitleme kõiki Regionaalhaigla füsioterapeute ja avaldame tunnustust tänuväärt töö eest!

Rahvusvahelisest füsioterapeutide päevast saab lähemalt lugeda SIIT.