Erakorralise meditsiini keskusesse pääseb Tervise teelt

15.09.2011
Põhja-Eesti Regionaalhaigla jätkab Mustamäel haiglahoone ümbruses ettevalmistustöödega C-korpuse ja patoloogiahoone rekonstrueerimiseks ning kahetasandilise parkla ehituseks. Sellega seoses teostatakse novembrini haigla ümbruses ulatuslikke veevarustuse, kanalisatsiooni, sadevee ja soojavarustuse välisvõrkude ja -trasside ning tee- ja katendite ehitustöid. Sel perioodil on haiglale juurdepääs muutunud ning palume järgida ajutisi liikluskorraldusmärke.

Septembrist novembrini teostatakse töid Regionaalhaigla ja Lastehaigla vahelisel teel ning Regionaalhaigla kõrval. Erakorralise meditsiini osakonda pääseb 16. septembrist taas tõkkepuuga sissepääsust, kuid sinna tulekuks tuleb kasutada Tervise tänavat. Haiglasse ja polikliinikusse pääseb ainult Sütiste teelt. Ehitustööde ajaks on paigaldatud ajutised liikluskorraldusmärgid, mida palume kõigil haiglasse pöördujail järgida.