Apteek

Ajutiselt on Regionaalhaiglale lähim apteek aadressil Sütiste 17

09.10.2017

Seoses vaidlusega apteegi üüripinna vabastamise üle Regionaalhaigla fuajees, asub lähim ravimite jaemüügiga tegelev apteek Regionaalhaigla kõrval, Sütiste tee 17 asuvas Vagodenti majas.
Oktoobri alguses lõppes üürileping Regionaalhaigla fuajees asunud Terve Pere Apteegil. Seoses sellega tegi ravimiamet  otsuse, mille alusel peatatakse alates esmaspäevast Apotheka ehk Terve Pere Apteek OÜ tegevusloa kehtivus Sütiste  tee apteegis osaliselt kuni rikkumise kõrvaldamiseni, majandustegevuse keelamise või tegevusloa kehtetuks tunnistamise otsustamiseni.

Põhja-Eesti Regionaalhaigla juhatuse esimees Agris Peedu: „Regionaalhaigla teeb omalt poolt kõik võimaliku tekkinud olukorra lahendamiseks ja patsientidele võimalikult mugava teeninduse tagamiseks. Oleme korraldanud ka nii vähiravipatsientide ravimite kui teistele patsientidele harva vajaminevate ravimite kättesaadavuse haiglale lähimas apteegis. Meie arstid on olukorrast teadlikud ja oskavad patsiente juhendada. Haiglale lähim apteek asub teisel pool kliendiparklat, aadressil Sütiste 17. Võimalikke probleeme, millele Apotheka/ Terve Pere Apteegid OÜ esindajad täna viitavad, poleks tekkinud, kui Terve Pere Apteegid OÜ oleks lepingu lõppemisel üüripinna vabastanud. Meil on kahju, et patsientidele on nii ajutisi ebamugavusi põhjustatud ja meil on hea meel, et sellele on ka lahendus leitud koostöös teise apteegiteenusepakkujaga.“

Apotheka apteek keeldub rendilepingu lõppemisest hoolimata Regionaalhaigla müügipinnalt lahkumast. Regionaalhaigla esitas 04.10.2017.a. Harju Maakohtusse hagi Terve Pere Apteek OÜ vastu nõudega üüripind vabastada.