_AP61011.jpg

17. novembril toimub TalTechi ja Regionaalhaigla ühiskonverents “Teadus, tehnoloogia ja meditsiin”

16.11.2020

17. novembril kell 12.30-16.15 toimub esimene Põhja-Eesti Regionaalhaigla ja Tallinna Tehnikaülikooli koostöökonverents “Teadus, tehnoloogia ja meditsiin”. NB! Kogu konverents toimub veebis, Worksup keskkonnas: www.worksup.com/app#id=TALTECHPERH2020

Konverentsi avavad TalTechi rektor Tiit Land ja Regionaalhaigla juhatuse esimees Agris Peedu. Prof Margus Viigimaa teeb ülevaate praktilisest ülikooli ja haigla vahelisest koostööst. Tallinna Tehnikaülikooli lektorid tutvustavad erinevaid uuringuvaldkondi nagu (töö)keskkonna mõju tervisele, virtuaalreaalsus meditsiinis, antibakteriaalsete pinnakatete arendus, digitaliseerimise mõju patsiendi ohutusele. Lektorid prof Jarek Kurnitski, prof Tanel Kerikmäe, prof Tauno Otto, Vladimir Kuts, prof Jüri Lavrentjev, prof Susanne Durst, prof Aaro Hazak, dr Ilona Oja Acik, Egge Haiba.

Konverentsi modereerib Margo Loor.