1. veebruarist 2012 muutub parkimiskorraldus Põhja-Eesti Regionaalhaigla Hiiu korpuste juures

30.01.2012

Tagamaks patsientidele ja patsiente teenindavatele sõidukitele ning haigla personalile mugav juurdepääs Hiiu korpuste (Hiiu 44 ja Hiiu 39) parklatesse, muutub seal parkimiskorraldus.
Külastajatele muutub parkimine alates 01.02.2012 tasuliseks ning kehtima hakkavad samad tingimused, mis Mustamäe parkimisalal. Parkimine on tasuline alates parkimise alustamisest elik esimesest tunnist. Parkimistasu 1 h – 0,60 €; 24h – 3,20 €; 1 nädal - 22,40 €.
Parkimist korraldab OÜ Citypark Eesti.
Eraldi märgistatud parkimiskohad on külastajatele ning Regionaalhaigla töötajatele. Palume järgida liikluskorraldusvahendeid.

Kuidas maksta?
PILETIAUTOMAAT

Parklasse paigutatud piletiautomaadist on võimalik sularaha eest soetada vajalik parkimispilet, mis tuleb asetada auto armatuurlauale. Piletiautomaat aktsepteerib eurosente väärtuses 1, 2, 5, 10, 20 ja 50 ning 1 ja 2 euroseid münte. Parkimistasu on alates 60 eurosendist.
M-PARKIMINE – parkimistsoon CP23
Kui mobiilsideoperaatoriga on sõlmitud parkimise teenuse leping, siis saab parkimise eest tasuda mobiiltelefoniga. Parkimise alustuseks tuleb saata SMS numbrile 1902 sisestada auto number tühik ning parkimistsooni tähis CP23 nt 123 ABC CP23. Parkimise lõpetamiseks helistada numbrile 1903. Parkimise alustamise SMS tasu on 32 eurosenti.
E-PARKIMINE
Elektroonilise parkimispileti ostmiseks minge e-parkimise lehele www.eparkimine.ee ning valige nimekirjast „Hiiu haigla parkla“ määrates soovitud parkimise algusaja ning kestuse. Tasumine pangalingi vahendusel.

Jaanuarikuu jooksul paigaldab Citypark parkimisala opereerimiseks vajalikud liikluskorraldusvahendid: tähistab sissesõidud parklatesse liiklusmärkide ja suunavate infotahvlitega, varustab parkimistsooni tasulise parkimiskorralduse alase informatsiooniga ning paigaldab piletiautomaadi.

Parkimise info ja klienditugi CItyparki infotelefonilt 673 5000 või park@citypark.ee