Dr Sergei Kagalo

1. septembrist alustab anestesioloogiakliiniku juhina tööd dr Sergei Kagalo

10.08.2018

Regionaalhaigla ülemarsti dr Andrus Remmelgase hinnangul on dr Sergei Kagalo suure kogemusega anestesioloog ning omab pikaajalist juhtimiskogemust Regionaalhaiglas. Dr Kagalo on ennast pidevalt täiendanud mitte ainult erialaliselt vaid ka juhtimise valdkonnas, nimelt lõpetas ta 2009. aastal organisatsioonikäitumise magistrantuuri Tallinna Ülikoolis. Dr Remmelgas lisab: „Dr Kagalo on väga sõbralik, aktiivne ja initsiatiivikas juht, kelle eestvedamisel on ellu viidud mitmed nii töökorralduslikud muudatused kui ka IT arendused. Ta on järgnevatel aastatel lubanud aktiivselt panustada kliiniku kõikide erialade arengusse ja heasse koostöösse teiste kliinikutega.“

Dr Remmelgas tunnustab ühtlasi 2013. aastast anestesioloogiakliinikut juhtinud dr Valdo Toomet: „Dr Toome on olnud hea kliinikujuht ning loonud hästi toimiva meeskonna. Kliinik on olnud heades kätes ning suur tänu talle selle eest!“

Dr Sergei Kagalo lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna ravi erialal 1993. aastal ning läbis residentuuri anestesioloogia erialal. SA Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse asus ta anestesioloogina tööle 1995. aastal. Aastast 2005 on dr Kagalo täitnud anesteesiaosakonna juhataja ülesandeid ning 2007. aastast täidab ta samaaegselt ka operatsioonikeskuse juhataja töökohustusi.
Dr Sergei Kagalo ütleb anestesioloogiakliiniku juhiks saamise puhul: „Kliinik on suur. Kliinik on tähtis. Kliinik on tugev ja kaasaegne. Tuleb säilitada kõik hea, mis siiani on saavutatud, viia loogilisele ja ratsionaalsele lõpule juba alustatud muudatused ja liikuda edasi,“ lisades: „Väga oluline on panustada personali, otsida ja värvata uusi arste residentuuri lõpetajate seast. Oleme selleks avatud kõigil kliinikus esindatud erialadel.“

Vt ka Delfi FOTOD OPERATSIOONISAALIST: Uni on sügav, magus ja värviline, garanteerib patsientidele anestesioloog dr Sergei Kagalo