Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Alanud on registreerimine konverentsile "Põhja-Eesti Regionaalhaigla kui interdistsiplinaarne vähikeskus"

17. novembril korraldab Regionaalhaigla Swissȏtel Tallinn konverentsikeskuses  interdistsiplinaarse konverentsi „Põhja-Eesti Regionaalhaigla kui interdistsiplinaarne vähikeskus". Konverentsil keskendutakse kolmele olulisele teemavaldkonnale – vähiravi korraldusele, kvaliteedile ja rahastamisele, vähi ja maliigsete hematoloogiliste haiguste interdistsiplinaarsele käsitlusele ning vähihaigete toetus- ja taastusravile.

19.09.2017
Katastroofiõppus Hiiumaal 2016. aastal

Saaremaal toimub nädalalõpul ulatuslik katastroofiõppus

14. ja 15. septembril toimub Saaremaal Kuressaare linnas ulatuslik katastroofiõppus, mil saarele on suunatud lisaressursid mandrilt. Eesti Päästemeeskonna meditsiinirühm, Soome ja Eesti Punane Rist ning kiirabibrigaadid harjutavad koostöös kohalike abistajatega toimimist saarel suurõnnetuse ajal. Kuressaare Piiskopilinnuse juurde püstitatakse välihaigla, mida kõigil huvilistel on võimalik 16. septembril kl 9-11 külastada.

Saksamaa haigekassade liidu delegatsioon

Regionaalhaiglat külastas Saksamaa haigekassade liidu Vdek esindus

Regionaalhaiglat külastas 1. septembril kõrgetasemeline Saksamaa haigekassade liidu Vdek (Verband der Ersatzkassen) esindus, kes soovis tutvuda haigla e-tervise ja IT-lahendustega. Regionaalhaigla juhatuse esimees Agris Peedu andis külalistele ülevaate haiglast, tutvustades lähemalt kasutusel olevaid e-lahendusi nagu näiteks iPalati projekt, digiregistratuur, e-konsultatsioonide võimalused, e-kiirabi ning teised innovaatilised rakendused.

Pages

Subscribe to