Ülisuur
Suur
Keskmine (tavaline)

Uudised

_Z3I5193.jpg

Regionaalhaigla laiendamist rahastab NIB

Nordic Investment Bank (NIB) ja Põhja-Eesti Regionaalhaigla (PERH) on allkirjastanud 24,5 miljoni eurose laenulepingu, mille abil renoveeritakse ja laiendatakse Põhja-Eesti Regionaalhaiglat Tallinnas. 20-aastase tähtajaga laen finantseerib Põhja-Eesti Regionaalhaigla Mustamäe meditsiinilinnaku uue korpuse ehitust. Uues hoones hakkab asuma patoloogiakeskus ning onkoloogia- ja hematoloogiakliinik. Seal on 120 voodikohta ning raviasutused kemoteraapiaks, radioteraapiaks ja nefroloogiaosakond. Ehituse eeldatav valmimisaeg on 2021. a.

10.10.2017
Uued kiirabiautod

Regionaalhaigla kiirabikeskus võttis kasutusele uued kiirabiautod

9. oktoobril sai Regionaalhaigla kiirabikeskus uued, Eestis uudse disaini ja võimalustega kiirabiautod, mida hakkavad kasutama Haapsalu, Kohila ja Keila kiirabibrigaadid. „Uued autod tagavad kõrgema taseme ohutuse nii meeskonnale kui ka patsiendile,“ ütles kiirabikeskuse juhataja dr Arkadi Popov.  Tegemist on  modernsemate ja innovaatilisemate kiirabiautodega Eestis. Lisaks uuele disainile on autod komplekteeritud uut tüüpi pardaarvutite, raadiojaamade, vilkuri- ja helisignaalsüsteemidega. 

09.10.2017
Põhja-Eesti Regionaalhaigla

Alanud on registreerimine konverentsile "Põhja-Eesti Regionaalhaigla kui interdistsiplinaarne vähikeskus"

17. novembril korraldab Regionaalhaigla Swissȏtel Tallinn konverentsikeskuses  interdistsiplinaarse konverentsi „Põhja-Eesti Regionaalhaigla kui interdistsiplinaarne vähikeskus". Konverentsil keskendutakse kolmele olulisele teemavaldkonnale – vähiravi korraldusele, kvaliteedile ja rahastamisele, vähi ja maliigsete hematoloogiliste haiguste interdistsiplinaarsele käsitlusele ning vähihaigete toetus- ja taastusravile.

08.10.2017
Eesti võeti vastu Põhjamaade Hemofiilia Nõukoja liikmeks

Eesti võeti vastu Põhjamaade Hemofiilia Nõukoja liikmeks

Eesti on alates septembrist ametlikult Põhjamaade Hemofiilia Nõukoja (Nordic Hemophilia Council) liige, Eestit esindavad nõukojas Regionaalhaigla hematoloogid dr. Edward Laane ja dr Ines Vaide.  Eeltöö Põhjamaade Hemofiilia Nõukojaga liitumiseks kestis 2 aastat ja toimus Maailma Hemofiiliaföderatsiooni kaksikkeskuse Tallinn-Helsingi raames. Kaksikkeskuse projekti juhivad dr. Edward Laane ja prof. Riitta Lassila Helsingi Ülikooli Keskhaiglast.

03.10.2017

Pages

Subscribe to