Pea- ja kaela onkoloogilise kirurgia üksus

Pea- ja kaela onkoloogilise kirurgia üksuse kirurgid on spetsialiseerunud pea- ja kaelapiirkonna pahaloomuliste kasvajate kirurgilisele ravile. Raviotsused tehakse multidistsiplinaarses pea- ja kaelapiirkonna kasvajate konsiiliumis teisipäeviti ja neljapäeviti ning samas konsiiliumis toimub ka ravitulemuste hindamine.

Patsiendid tunnustavad meid

Soovin siinkohal avaldada erilist tänu oma raviarstile, kirurg Indrek Mikomägile. Tänu tema erialasele professionaalsusele kulges operatsioon edukalt. Haigla poolt läbiviidud protseduurid operatsiooniks ettevalmistamisel ja peale operatsiooni olid korraldatud väga heal tasemel. Minu poolt tänusõnad kogu haigla personalile!

Aivar

Soovin tunnustada dr Indrek Mikomägi ja kogu PERHi pere minu ravil. Kui väga professionaalne ravi saab kombineeritud esmaklassilise patsiendikogemusega, siis raske on paremat soovida.

Robert Kitt

VAATA KÕIKI TÄNUAVALDUSI