Regionaalhaigla kinkis Põltsamaa Ühisgümnaasiumile lauaarvutid

26.09.2023

Regionaalhaigla IT-teenistus kinkis Põltsamaa Ühisgümnaasiumile 50 kasutatud, kuid heas töökorras lauaarvutit.

Sel nädalal andis Regionaalhaigla IT teenusehalduse juht Allar Raud Põltsamaa Ühisgümnaasiumile üle 50 kasutatud lauaarvutit. „Hea meel on, et kasutatud, kuid väga heas töökorras lauaarvutid leiavad edasise rakenduse Põltsamaa Ühisgümnaasiumi õppetöös, see on hea näide taaskasutusest,“ ütles Raud arvuteid üle andes.

„Nende arvutite abil saame parandada õppetöö kvaliteeti, oleme seni kasutanud üle kümne aasta vanust arvutiparki ja Regionaalhaigla poolt kingitud arvutid sobivad nii meie õpilastele kui ka õpetajatele tehniliste näitajate poolest väga hästi,“ sõnas Põltsamaa Ühisgümnaasiumi IT- juht Janel Palm arvuteid Regionaalhaiglas vastu võttes.