Regionaalhaigla õed

Õendusabi parim tava ‒ standarditud õenduskeel

06.09.2017

Rahvusvaheline õenduskonverents
8.–9. novembrini toimub  Tallinnas rahvusvaheline õppenädal tervishoiu praktikutele, pedagoogidele ja juhtidele, kus võtmeesinejateks on rahvusvahelised tippspetsialistid. Õppenädal keskendub üheselt mõistetavate terminite kogu patsiendi terviseseisundist lähtuvate otsuste, sekkumiste ja tulemuste kirjeldamiseks terviklikult ja teaduspõhiselt. Ürituse raames leiab aset ka Põhja-Eesti Regionaalhaigla 1. kliiniline õenduskonverents „Õendusprotsessi kvaliteedi sambad NANDA-I, NOC ja NIC“.

Võtmeesinejad:

• Professor Dickon Weir-Hughes, RN PhD, Oxford University Hospital, OxINMAHR, NANDA-I
  • Dotsent Sue Moorhead, RN PhD, The University of Iowa
  • Dotsent Howard K. Butcher, RN PhD, The University of Iowa

8. november 08.30–09.15
Põhja-Eesti Regionaalhaigla saalis (J. Sütiste tee 19) avalik loeng „Standarditud õenduskeele ja Magnet staatuse praktiline väärtus töötajale, organisatsioonile ja ühiskonnale“.  Sissepääs tasuta

8. november 10.30–17.00
Eesti Rahvusraamatukogus Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli 2. rahvusvaheline konverents „Õendusdiagnooside rakendamine õendushariduses ja -praktikas ‒ perspektiivid ja võimalused“
Osalustasu 11. septembrini 30 eurot, hiljem 50 eurot.
Registreerimine LINGILT
Info: kaspar.kurve@ttk.ee

9. november 10.00–17.00
Eesti Rahvusraamatukogus Põhja-Eesti Regionaalhaigla 1. kliiniline õenduskonverents „Õendusprotsessi kvaliteedi sambad NANDA-I, NOC ja NIC“
Osalustasu 30 eurot
Registreerimine LINGILT
Info: leili.kiis@regionaalhaigla.ee

Konverentsidel on sünkroontõlge eesti ja inglise keeles NB! Mõlemale konverentsile tuleb eraldi registreeruda.