Dr Maureen Lal

6. novembril külastab Regionaalhaiglat dr Maureen Lal

03.11.2023

Novembri esimestel päevadel saabub Ameerika Ühendriikidest esmakordselt Eestisse Magnet tunnustuse programmi direktor dr M. Maureen Lal DNP, MSN, RN.
Esmaspäeval, 6. novembril külastab dr Maureen Lal Regionaalhaiglat. Hommikul toimub kohtumine Regionaalhaigla juhatuse ja kliinikute juhatajatega, ennelõunal külastab dr Lal Regionaalhaigla erinevaid osakondasid  ning seejärel teeb ettekande teemal “Creating a Culture to Promote Nursing Excellence”.
Dr Maureen Lali visiit leiab aset Regionaalhaigla ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli koostöös korraldatava rahvusvahelise konverentsi “5 tärni õendus” raames, mis toimub 7.-8. novembril Tallinnas, Swissôtelis. Dr M. Maureen Lal on konverentsi võtmeesineja.
Dr Lal on lõpetanud õe eriala Marylandi Ülikoolis, kaitsnud magistrikraadi Johns Hopkinsi Ülikoolis ja doktorikraadi Duke’i Ülikoolis. Alates 2010. aastast on ta töötanud American Nurses Credentialing Center – ANCC Magnet programmiga seotult. Alates 2019. aastast on M. Maureen Lal Magnet tunnustuse programmi direktor. Magnethaigla kultuur kätkeb endas oluliselt rohkem kui õenduskvaliteeti. Magnethaigla tunnustus näitab, et organisatsioonis väärtustatakse inimesi ja õed eelistavad töötada just selles haiglas.