3. oktoobril külastas Regionaalhaiglat Terviseminister Riina Sikkut

04.10.2023

Teisipäeval, 3. oktoobril külastas Regionaalhaiglat Terviseminister Riina Sikkut, kus tutvus psühhiaatriakliinikuga Seewaldi muinsuskaitsealuses mõisakompleksis.

Ministrile tutvustati väljakutseid detailplaneeringuga, mis on eelduseks kinnistu müügiks uue kliinikuhoone valmimisel. Ministrile tutvustati juba ajale jalgu jäänud ravi- ja töötingimusi nii psühhiaatriakliiniku akuutosakonnas kui ka lasteosakonnas. Mustamäe meditsiinilinnakus tutvus minister uue Y-korpusega ning seal asuvate keemiaravi ja onko päevaravi osakondadega, MRT-keskusega. Samuti anti ministrile kiiritusravi keskuse juhtide poolt ülevaade kiiritusvaldkonna arengusuundadest.

Minister arutas juhatuse ja nõukogu liikmetega lähiaastate väljakutseid tervishoiu rahastamise osas, sealhulgas ka võimalusi uue psühhiaatriakliiniku ehitamiseks Mustamäe meditsiinilinnakusse.