Uus polikliinik ootab patsiente

Haiglas liikumine muutus lihtsamaks!

13.04.2016

Oleme muutnud ja lihtsustanud polikliinikute süsteemi ning uuringutele liikumist. Haigla aatrium on keskpunktiks, kus ühele poole jäävad erialapolikliinikud ja teisele poole radioloogiaregistratuurid. Radioloogiaregistratuuride asukoht  numbritega 1-4 jääb samaks.

Mustamäe meditsiinilinnaku I korruse skeem

Patsientide mugavamaks liikumiseks on erialapolikliinikutesse loodud kolm erinevat sissepääsu.

• Registratuuridesse 5 - 9 palume siseneda sissepääsust C1, mis asub C-korpuse I korruse esimeses tiivas, aatriumi ees panga-automaadi juures. Siin paiknevad pulmonoloogia- ehk kopsuhaiguste polikliinik, endokrinoloogiapolikliinik, onkoloogia- ja hematoloogiapolikliinik, kardioloogia- ehk südamepolikliinik.
  • Registratuuridesse 11-13 palume siseneda C-korpuse sissepääsust C2, mis asub aatriumis kohvikuleti juures. Siin paiknevad ortopeediapolikliinik, anestesioloogiapolikliinik, neuroloogiapolikliinik, nefroloogia- ehk neeruhaiguste polikliinik, sisehaiguste polikliinik, neurokirurgia polikliinik ja kardiotorakaalkirurgia polikliinik.
  • Registratuuridesse 14-16 palume siseneda C-korpuse sissepääsust C3, mis asub aatriumi lõpus. Siin paiknevad üld- ja onkokirurgia polikliinik, üld- ja onkouroloogia polikliinik, naistehaiguste polikliinik sh emakakaelavähi sõeluuring, pea-ja kaelakirurgia polikliinik ning infektsioonhaiguste arsti vastuvõtt.

Erialapolikliinikute töötajad registreerivad teid vajadusel arsti vastuvõtule ning annavad vajalikku infot seoses vastava erialaga. Fuajees asuvasse keskregistratuuri jääb patsientide haiglasse vormistamine (v.a. päevakirurgia patsiendid) ning info.

Päevakirurgia
Uus päevakirurgia osakond paikneb C-korpuse III korrusel. Päevakirurgilisele operatsioonile tulevad patsiendid peaksid ennast haiglasse registreerima III korruse päevakirurgia registratuuris. Osakonnas  on ooteala ning operatsioonijärgseks taastumiseks 20 voodikohta ja 6 mugavustooli.

Kardioloogiakeskus
Seoses C-korpuse valmimisega on ka meie kardioloogiakeskuse patsientidel põhjust rõõmu tunda, viimase lihvi on saanud tipptehnoloogiaga varustatud südamekeskus koos moodsa palatikorpusega. Kardioloogiakeskuse osakonnad (funktsionaaldiagnostika, kardiointensiivravi, invasiivkardioloogia, II kardioloogia, III kardioloogia) asuvad C korpuse 2. korrusel. Osakondadesse pääseb kas liftiga või treppidest.

Täpsema info polikliinikute paiknemise kohta leiate kodulehe registratuuride ja polikliinikute rubriigist. Samuti on haiglasse paigutatud suunaviidad ja infostendid, mis aitavad paremini orienteeruda. Patsientide haiglasse vormistamine toimub endiselt keskregistratuuris ning on avatud kell 07.00-16.00. Infotelefon vastab numbril 617 1300.