Eestis algas Covid-19 vaktsineerimine

Nädalavahetuseks broneeritud vaktsineerimisajad kehtivad

12.03.2021

Kõik kes broneerisid vaktsineerimiseks aja Regionaalhaiglas, Raplamaa, Läänemaa, Hiiumaa, Järvamaa või Viljandi haiglas saavad vaktsineeritud ja nende nädalavahetuseks tehtud broneeringud kehtivad.

Eile nädalavahetuseks vaktsineerimise aegade broneerimisel tekkis süsteemides suur ülekoormus, mille tulemusena tekkisid tõrked üleriigilise digiregistratuuriga info vahetamisel. See tõrge aga ei tähenda seda, et aega pole broneeritud.

Hetkel tegeleme sellega, et broneeringuteatised üleriigilises digiregistratuuris peagi nähtavad oleksid.

Patsiendid, kes tahavad veenduda oma ajas, saavad seda kontrollida Regionaalhaigla digiregistratuuris – teenused.regionaalhaigla.ee.

Palume tutvuda vaktsiini AstraZeneca kohta avaldatud infoga vaktsineeri.ee veebis.