Regionaalhaigla

Alates 25. maist saab oma lähedastele taas pakke tuua

20.05.2020
Alates 25. maist on taas võimalik oma lähedasetele Regionaalhaiglasse pakke tuua. Patsientidele mõeldud pakid tuleb jätta haigla personali kätte, kes toimetavad need päeva jooksul edasi osakondadesse. Palume pakkidele korrektselt märkida patsiendi nimi ja osakond, et pakk jõuaks turvaliselt õige inimeseni. Pakkidega palume mitte saata toiduaineid, küll aga võib tuua (alkoholivabu) jooke.

Seoses viiruste levikuga ei ole jätkuvalt võimalik külastada haiglaravil viibivaid patsiente. Haigla jälgib olukorda pidevalt ning annab teada, kui patsientide külastamine on taas võimalik.

Pakke võetakse vastu alates 25.05.2020 järgmisel viisil:

Mustamäe korpus:
Lähedastele saab pakid jätta 1. korruse infolauda tööpäeviti kella 15.00–19.00, nädalavahetustel kella 10.00–17.00.
Infolaua klienditeenindaja teatab osakonda, osakonna töötaja tuleb pakile järele.

Hiiu korpus:
Lähedastele saab pakid jätta 1. korruse garderoobi kella 14.30–18.00.
Osakonna töötaja tuleb pakile järele.

Seewaldi korpus:
Lähedastele saab pakid tuua osakonna hooldaja kätte tööpäeviti kella 15.00–19.00, nädalavahetusel 10.00–17.00.
Kirjutage pakile kindlasti patsiendi nimi ja palat. Personal viib pakid patsientidele.

Sõle korpus:
Lähedastele saab pakid jätta osakonna lifti juures olevale lauale tööpäeviti 8.00–16.00.

Kose korpus:
Lähedastele saab pakid jätta hooldaja kätte tööpäeviti 8.00–18.00