kiirabikeskus.jpg

Regionaalhaigla kiirabikeskus tagas iluuisutamise juunioride MM-l meditsiinilise turvalisuse

10.03.2020

3.–8. märtsini toimusid Tondiraba jäähallis juunioride maailmameistrivõistlused iluuisutamises, kus Regionaalhaigla kiirabikeskus tagas meditsiinilise turvalisuse.

Nii treeningute kui võistluste perioodil oli kohal kolm Regionaalhaigla meeskonda: arstlik meditsiinipunkt ja kaks brigaadi liuväljade juures. Seoses COVID-19 nakkuse levikuga maailmas rakendati võistluste ajal rangemaid preventiivseid meetmeid. Sportlastel ja pealtvaatajatel mõõdeti kehatemperatuuri, küsitleti osalejate reisianamneesi ja haiguste kohta ning tagatud olid isolatsiooni võimalused.

Turvalisuse tagamine sujus ilma probleemideta, nii korraldajad kui ka osalejad jäid kiirabikeskuse personali poolt pakutud teenusega väga rahule.