emokonverents.jpg

XIV erakorralise meditsiini kevadkonverents jääb ära

06.03.2020

3. aprillil plaanitud iga-aastane XIV erakorralise meditsiini kevadkonverents jääb ära.

Erakorralise meditsiini ülemarst-keskuse juhataja Vassili Novaki sõnul peab Regionaalhaigla väga oluliseks oma töötajate tervise hoidmist ja terviseriskide vältimist ning lisab: „Arvestades hooajaliste viiruste, sh gripi ning Covid-19 viirusnakkuse, leviku kõrget riski ja asjaolu, et teadaolevalt võib viirus levida ka peiteajal, oleme kõrgendatult ettevaatlikud ja rakendame vajalikke meetmeid riskide juhtimiseks. Kuna me ei soovi seada ohtu erakorralise meditsiini spetsialiste üle kogu Eesti, oleme otsustanud jätta ära 3. aprillil plaanitud iga-aastase erakorralise meditsiini kevadkonverentsi.“

Kõikidele, kes on juba tasunud osavõtutasu, tagastame raha kahe nädala jooksul.

Küsimuste korral palun pöörduda koolitusspetsialist Teele Kantsi poole: 617 2245 või teele.kants@regionaalhaigla.ee