PERH hoone

Ajutiselt on muudetud liikluskorraldus Regionaalhaigla lähistel

09.03.2020

Seoses uue parkimismaja välistrasside ehitusega on kuni 12. märtsini liikluskorraldus Regionaalhaigla lähistel muudetud. Autoga ligipääs haiglale on ajutiselt võimalik vaid J. Sütiste teelt.

Ajavahemikul 5.0312.03 on haigla esisesse invaparklasse ja maa-alusesse parklasse pääs autoga võimalik vaid J. Sütiste teelt  asukohast, kust tavapäraselt toimub väljasõit haiglaesiselt alalt. Palume jälgida ajutisi liikluskorraldusvahendeid ja liiklusreguleerijate juhiseid!

Patsientidel soovitame haiglasse tulekuks eelistada eelkõige ühistransporti.  Autoga tulles palume parkimiskohtade nappuse tõttu leida parkimiskoht ümberkaudsetes parklates ning tulla haigla peasissepääsuni jalgsi. Jalakäijatele on juurdepääs tagatud nii Retke tee poolt kui Tervise tänavalt ja J. Sütiste teelt. Tuleb vaid juhinduda ajutistest liikluskorraldusvahenditest.

Regionaalhaigla esine invaparkla jääb avatuks  oma liikumisraskustega lähedasi haiglasse tuues saab jätkuvalt sõita haigla peauste ette J. Sütiste tee poolt ja leida seejärel parkimiskoht mõnes teises parklas.

Parkimismaja on plaanitud valmima 2021. aasta esimeses kvartalis. Haiglaesisel alal on sel perioodil vähem parkimiskohti. Loodame mõistvale suhtumisele, et saaksime tulevikus pakkuda meditsiinilinnakus paremaid parkimistingimusi.