Tuletõrjeõppused Mustamäe palatikorpuse 12. korrusel!

09.03.2010 Täna, 9. märtsil pärast kella 14.00 toimuvad Põhja-Eesti Regionaalhaigla Mustamäe palatikorpuse (B-korpus) 12. korrusel tuletõrjeõppused.
Õppuste eesmärk on võimaliku tulekahju korral leida haigla kõrghoone osas parim taktikaline lahendus ning kontrollida haigla turvameeskonna oskust võimaliku põlengukoha avastamisel. Õppuse käigus kasutatakse tulekahju imiteerimiseks tervisele ohutut kunstsuitsu, käivitub tuletõrjealarm, mis kostub vaid B-korpuses. Kohale tuleb 4 operatiivvärvides suurt tuletõrjeautot. Päästemeeskonnad kasutavad liikumiseks lifti BX nr 4 ning B-korpuse evakuatsioonitrepikoja kaudu toimub tuletõrjevee toiteliinide vedamine.
B-korpuse 12. korrusel praegu ravitööd ei toimu ja patsiente seal ei viibi. Teistel korrustel haiglaravil viibivad patsiendid ja haigla külastajad ohus ei ole.
Õppustega püütakse võimalikult vähe segada haigla tööd ning häirida patsiente ja haigla külastajaid.

Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast!